Kevin Mglej podpadł Roksanie Węgiel. "Nie odkupisz swoich win"

Roksana Węgiel publicznie upomniała swojego ukochanego, Kevina Mgleja. Padły mocne słowa. O co poszło?

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. W 2016 roku wystąpiła w "The Voice Kids" i od razu zachwyciła jurorów, którzy obrócili swoje fotele. Dziś artystka stale rozwija swoją karierę muzyczną. Ma na koncie dwa albumy studyjne. Nie jest tajemnicą, że w jej życiu prywatnym wkrótce nadejdą wielkie zmiany. Roksana Węgiel planuje ślub ze swoim narzeczonym Kevinem Mglejem, który pracuje jako producent muzyczny. Zakochani spędzili razem święta, a teraz wypoczywają przed sylwestrem. Jak się okazuje, w ich związku pojawiło się małe spięcie. Mężczyzna podpadł wokalistce.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel wypomniała Kevinowi, że nie zrobił jej zdjęć

Kevin Mglej często relacjonuje na Instagramie szczegóły ze swojego życia prywatnego. Ostatnio zamieścił w sieci relację z Roksaną Węgiel. "Święta, święta i po świętach" - podpisał. Chwilę później producent muzyczny skierował kamerę na swoją ukochaną, a ta udawała obrażoną i wypomniała mu pewne przewinienie. - I tak nie odkupisz swoich win. Teraz będziesz mi nagrywał tysiąc filmików, a na święta nie zrobiłeś ani jednego zdjęcia. Czasu się już nie cofnie - powiedziała wokalistka. Całe szczęście sytuacja między zakochanymi nie jest poważna, ponieważ Roksana ledwo powstrzymała się od śmiechu, gdy Kevin pokazywał ją na wideo. Mężczyzna od razu pokornie przyznał się do błędu. "Nie zrobiłem zdjęcia. Ani jednego. Nie odkupię win" - napisał. Dodał także, że jego ukochana tylko "próbuje być zła".

Roksana WęgielRoksana Węgiel Fot. @kevinmglej / Instagram / screenshot

Roksana Węgiel o przykrych komentarzach na temat jej relacji

Związek wokalistki ze starszym o osiem lat producentem muzycznym ciągle wzbudza kontrowersje. Często komentowany jest również fakt, że mężczyzna ma syna z poprzedniej relacji. Jak przyznaje Roksana Węgiel, początki ich związku i mierzenie się z krytyką okazało się bardzo trudne. - Nie było nam łatwo z tym. Zarówno jemu, jak i mnie. Starałam się dać takie wsparcie, bo tak naprawdę on mierzył się z tym po raz pierwszy. Nie mogę się do dziś pogodzić z tym, jaka narracja powstała w sieci - powiedziała w radiu RMF FM. ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Została posądzona o playback. Wyjawiła prawdę

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.