Anna Powierza ma za sobą trudny czas. Rozstała się z partnerem i straciła pracę. To nie wszystko

Anna Powierza w ostatnich wywiadach podzieliła się smutnymi wiadomościami. W 2023 rok weszła bez bliskich osób. Straciła też pracę w Teatrze Kamienica, który należał do Emiliana Kamińskiego.

Anna Powierza zdobyła popularność dzięki roli Czesi z "Klanu", która otworzyła jej drzwi do show-biznesu. Dziś dzieli się z fanami przemyśleniami na różne tematy, ale i ujawnia szczegóły życia prywatnego. Okazuje się, że wejście w nowy rok nie należało dla niej do najprzyjemniejszych doświadczeń. Pożegnała ważne osoby i miejsca.

Zobacz wideo Nie tylko Anna Powierza przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Magdalena BoczarskaBoczarska i Banasiuk na wakacjach z synem. Takie ujęcia to u nich rzadkość

Anna Powierza z bólem serca wita nowy rok

Rok 2022 nie był łaskawy dla Anny Powierzy. Aktorka od lat była ogromną miłośniczką koni i nawet miała kilka zwierzaków. Uwielbiała spędzać wolny czas w stajni, jednak ostatnie miesiące odebrały jej ukochane pupile. 

Był to rok pod wszystkimi względami trudny, rok strat i zmian. Żegnałam się z ludźmi, miejscami, sprawami, które do tej pory były dla mnie bardzo ważne. Umarły moje konie, wszystkie. Całe życie byłam jeźdźcem, koniarą, każdą wolną chwilę spędzałam w stajni. A teraz koniec - wyznała Anna Powierza w rozmowie z magazynem "Świat seriali".

Anna Powierza pożegnała bliskie osoby

Oprócz straty zwierzęcych przyjaciół aktorka musiała pożegnać też bliskie sercu osoby i miejsca. Nie tak dawno temu media obiegła informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego, który był jej niezwykle bliski. Wprowadził ją w świat teatru. O przeżyciach opowiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Straciłam dom rodzinny, odeszła przyjaciółka. Tracę też ważną dla mnie pracę. Będziemy grać ostatni spektakl SPA, czyli "Salon ponętnych alternatyw" w Teatrze Kamienica - mój pierwszy spektakl teatralny, jaki miałam zaszczyt grać na scenie! Chwilkę przed datą ostatniego spektaklu zmarł Emilian Kamiński, bardzo ważny dla mnie człowiek. Mój teatralny tata, który zaprosił mnie na scenę i wszystkiego o teatrze nauczył.

To jednak nie koniec. Anna Powierza nie tak dawno temu, zakończyła długoletni związek. Póki co w jej sercu nie zagościł żaden nowy mężczyzna, jednak nie zamyka się na nawiązanie relacji w przyszłości. 

Dopiero co rozeszły się drogi z wieloletnim partnerem. I póki co w nikim nowym nie zdążyłam się zakochać. Dzień się jeszcze nie skończył, więc kto wie, co się wydarzy w przyszłości - mówiła Anna Powierza w "Twoim Imperium".

Życzymy aktorce, żeby wszystko się jak najszybciej ułożyło.

Anna Powierza zarzeka się, że nie użyje botoksu. Fani szybko przypomnieli jej dawne zabiegiAnna Powierza zarzeka się, że nie użyje botoksu

Więcej o: