Urszula z Żabki zginęła od ciosów nożem. Odnaleziono ciało sprawcy. Za okrutnym zabójstwem stała bliska jej osoba

W Sochaczewie doszło do szokującej zbrodni. 35-letnia kobieta została zamordowana w sklepie Żabka. Z ustaleń wynika, że była jego właścicielką. Odnaleziono ciało sprawcy.

Do zbrodni doszło 8 grudnia około godziny 12 w sklepie znanej sieci Żabka przy ul. Płockiej w Sochaczewie. Mężczyzna uzbrojony w nóż zadał w szale ponad 20 ciosów 35-letniej Urszuli. Według ustaleń RMF FM był on mężem zamordowanej właścicielki sklepu, a po tym, jak dokonał zabójstwa, zbiegł z miejsca zdarzenia. Świadkiem tych drastycznych scen była pracownica. To ona miała zawiadomić policję. Do porannych godzin trwała obława, w której brali udział policjanci z Sochaczewa, Płocka i Radomia. Ciało 39-letniego Łukasza P. odnaleziono około pięć kilometrów od miejsca zbrodni. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Waldemar Goszcz, Robert LeszczyńskiWaldemar Goszcz zginął tragicznie, a choroba Kownackiej była tematem tabu

Zobacz wideo Policjanci z "Archiwum X" doprowadzili do zatrzymania mężczyzny. Jest podejrzany o popełnienie morderstwa sprzed lat

Brutalne morderstwo w Żabce. Mężczyzna zabił żonę, bo chciała się rozwodu?

Według ustaleń "Faktu" Łukasz P. i jego żona Urszula prowadzili sklep wspólnie. Byli rodzicami 13-letniego syna. Ze szkoły odebrała go policja.

Różnie ludzie gadają. Podobno chciała rozwodu, bo kogoś miała - ujawnia informator tabloidu.

Źródło "Super Expressu" również twierdzi, że w ich małżeństwie pojawiły się problemy.

Miała problemy w małżeństwie. Ula wiele razy dawała mężowi szansę. Dłużej już chyba nie chciała.

Według informacji "Faktu" mężczyzna groził, że zabije również syna.

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski został okradziony. Złodziej nie zaskoczył swoim zachowaniem

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Zobacz też: Modelka zabiła swojego partnera? W sieci pojawiło się szokujące wideo

Więcej o: