Małgorzata Socha pokazała, jak wyglądają wczasy na kempingu. Olśniła też w czarnym bikini

Małgorzata Socha od lat regularnie wyjeżdża nad polskie morze. To tam, mając 16 lat, poznała obecnego męża. W tym roku też wypoczywa nad Bałtykiem. Na Instagramie pochwaliła się wakacyjnymi kadrami.

Małgorzata Socha należy do jednych z bardziej zapracowanych aktorek. Znalazła jednak czas, by jak co roku, wybrać się z rodziną na kemping nad Morze Bałtyckie. Tę tradycję gwiazda kultywuje od 1996 roku, gdy podczas wakacji z rodzicami poznała Krzysztofa Wiśniewskiego na plaży w Darłówku. Wielokrotnie żartowała w wywiadach, że męża "wykopała z piasku". Teraz pokazała, jak wygląda kempingowa rzeczywistość i zapozowała w stroju kąpielowym. Nawet na plaży stylowo się prezentuje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha wybrała prowansalskie dodatki, a Blanka Lipińska postawiła na mrok. Tak wyglądają łazienki gwiazd

Zobacz wideo Małgorzata Socha o małżeństwie. Jak będzie świętować 14. rocznicę?

Małgorzata Socha relaksuje się na kempingu. Oczarowała w czarnym bikini 

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego. Tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda kempingowa rzeczywistość. Ubrana w strój kąpielowy i słomkowy kapelusz aktorka przygotowywała na plaży fasolkę szparagową: 

Życie na kempingu - podpisała kadr.
 

Na kolejnym ze zdjęć widać, jak Socha szalała z synem Stanisławem w morzu. Zdecydowała się na czarne bikini wykończone w fantazyjny sposób. 

 

Internauci zasypali komplementami aktorkę i jej sielskie, wakacyjne kadry. W naturalnym wydaniu Socha prezentowała się zachwycająco i widać było, że taka forma wypoczynku sprawia jej ogromną radość. 

Przepiękne zdjęcia Małgorzato.
Moje klimaty. Super.
Z pani widać super mama Małgosiu - pisali fani.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Kamil pokazał nową ukochaną na Instagramie"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil w końcu pokazał ujęcia z partnerką

Wy również jesteście fanami spędzania wakacji w ten sposób? Więcej zdjęć Małgorzaty Sochy znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: