Izabella Łukomska-Pyżalska zrobiła szpagat na rurze. Wygląda niesamowicie

Izabella Łukomska-Pyżalska udowadnia, że w każdym wieku można mieć super formę. Milionerka od jakiegoś czasu chodzi na zajęcia na rurze, a efektami chwali się na Instagramie. Tym razem pokazała, jak robi szpagat. WOW.

Izabella Łukomska-Pyżalska ma na koncie miliony. Kiedyś była bywalczynią salonów i chętnie chodziła na różne branżowe imprezy, teraz jednak skupia się na aktywności w mediach społecznościowych. Pyżalska skończyła 44 lata i urodziła szóstkę dzieci, jednak bardzo dba o siebie. Prowadzi zdrowy tryb życia, w którym ważną rolę zajmują ćwiczenia. Obecnie pasją milionerki jest taniec na rurze, na który regularnie uczęszcza. Osiąga coraz lepsze efekty.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska też kocha taniec na rurze

Izabella Łukomska-Pyżalska robi szpagat na rurze

Pyżalska-Łukomska w listopadzie skończyła 44 lata, a z tej okazji pojawiło się na Instagramie jej zdjęcie oraz bardzo znaczący wpis:

Mam 44 lata, szóstkę dzieci i czuję się mega sexy!

Jaka jest jej recepta na dobre samopoczucie? Pyżalska od zawsze kochała aktywność fizyczną, jednak w ostatnim czasie poświęciła się pole dance. Co chwila dodaje nowe kadry z sali treningowej. Tym razem jednak przeskoczyła samą siebie. Okazuje się, że jest w stanie wykonać na rurze szpagat! Patrząc na zdjęcie, wygląda to naprawdę spektakularnie. Bez wątpienia trzeba mieć bardzo silne mięśnie oraz dobrą kondycję.

Fajnie robić w życiu coś, co sprawia przyjemność! - napisała przy okazji.
 

W komentarzach posypały się gratulacje:

Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Wow, jesteś niemożliwa.
Nic dodać, nic ująć. Dech w piersi zapiera - piszą internauci pełni podziwu.

Łukomska-Pyżalska przygodę z pole dance zaczęła w sierpniu 2021 roku. "Jak nie teraz, to kiedy? " - zwróciła się wtedy do internautów na Instagramie. Musimy przyznać, że efekty pracy 44-latki naprawdę robią wrażenie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.