Izabella Łukomska-Pyżalska zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini. Mama szóstki dzieci ma "kaloryfer" na brzuchu

Izabella Łukomska-Pyżalska wypoczywa w Grecji z rodziną. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z podróży.

Izabella Łukomska-Pyżalska wraz z mężem i dziećmi wybrała się na wczasy. Rodzina Pyżalskich odwiedza greckie wyspy, żeglując po Morzu Egejskim. Bizneswoman chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z wyjazdu. Ostatnio zamieściła wpis, w którym wyraziła ubolewanie, że ludzie dziwią się, że ma tak liczną rodzinę. Izabella jest matką szóstki dzieci, a jej sylwetkach po ciążach robi wrażenie!

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini

Izabella Łukomska-Pyżalska ponad dwie dekady temu znalazła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu "Playboy". Prezentowała wtedy niesamowitą figurę. Od tego czasu sporo się zmieniło w życiu byłej modelki. Sześć razy była w ciąży, ale nie porzuciła aktywności fizycznej. Zawalczyła o wspaniałą sylwetkę, a efektami ciężkiej pracy chwali się na Instagramie.

Ostatnio Łukomska-Pyżalska zapozowała w odważnym jednoczęściowym stroju kąpielowym. Teraz zamieściła zdjęcie, na którym wynurza się z wody na Santorini. Izabella ma na sobie dwuczęściowy strój kąpielowy i prezentuje niesamowitą sylwetkę. Mama szóstki dzieci ma nawet umięśniony brzuch!

 

Niektóre gwiazdy dopiero rozpoczynają walkę o idealną sylwetkę. Małgorzata Rozenek przyznała, że nie tylko ćwiczy, ale korzysta z zabiegów kosmetycznych. Anna Lewandowska w czasie ciąży była bardzo aktywna fizycznie, ale i tak postanowiła wrócić do formy sprzed narodzin Laury. Zorganizowała wyzwanie w mediach społecznościowych i pokazała boczki, które chce zrzucić po ciąży

Niektóre gwiazdy tuż po porodzie prezentują się wspaniale. Katarzyna Glinka dwa miesiące po rozwiązaniu zapozowała w stroju kąpielowym i zachwyciła internautów

Zobacz wideo Jak Agnieszce Kaczorowskiej udało się wrócić do formy po ciąży?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.