Karolina Kurkova nie ukrywa braku pępka, a Kim Kardashian pokazuje sześć palców u stopy. Defekty gwiazd

Na czerwonych dywanach zawsze wyglądają zjawiskowo. Te gwiazdy borykają się jednak z pewnymi defektami, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gwiazdy uznawane są za idealne, bo tak prezentują się na Instagramie i czerwonych dywanach. Na szczęście coraz częściej w mediach społecznościowych pokazuje się zdjęcia bez filtrów. Niektóre ze sław mają pewne defekty genetyczne, których się nie wstydzą.

Kim Kardashian

Kim starannie dba o to, aby jej wygląd był perfekcyjny. W tym celu gwiazda korzysta między innymi z dobrodziejstw medycyny estetycznej oraz programów graficznych. Kardashianka posiada jednak pewien defekt. Na zdjęciu z 40. urodzin celebrytki wyraźnie widać, że ma sześć palców.

Kim KardashianKim Kardashian Fot. @kimkardaashian

Elizabeth Taylor

Hollywoodzka gwiazda urodziła się z podwójnym rzędem rzęs. Brzmi jak atut, ale ta wrodzona wada genetyczna powoduje spory dyskomfort. Dodatkowe włoski rosną przy wewnętrznej krawędzi powieki, przez co często ocierają się o twardówkę.

Elizabeth TaylorElizabeth Taylor Fot. @elizabethtaylor

Ashton Kutcher

Aktor pokazał w show Jonathana Rossa, że jego palce u stóp są zrośnięte. Jak się okazuje, cienka skóra, niczym błona, nie przyczynia się do bólu i nie jest tak bardzo widoczna.

Ashton KutcherAshton Kutcher Fot. screen The Jonathan Ross Show/YouTube

Naomi Campbell

Lata noszenia doczepi i drastycznych zmian fryzury negatywnie odbiły się na włosach Naomi Campbell. Modelka od dawna boryka się z łysieniem. Często korzysta z peruk, jednak i te płatają jej czasami figle.

Naomi CampbellNaomi Campbell Fot. @lolettesbeautybar

Karolina Kurkova

Karolina Kurkova w dzieciństwie przeszła operację, która nie obyła się bez komplikacji. W wyniku źle przeprowadzonego zabiegu "straciła" pępek. Zanim prawda wyszła na jaw wielu fotoedytorów było posądzanych, że nieumiejętnie przerabia jej zdjęcia w programach graficznych i usuwa go.

Karolina KurkovaKarolina Kurkova Fot. @karolinakurkova

Megan Fox

Aktorka cierpi na brachydaktylię. To rzadka genetyczna wada, którą charakteryzuję mały paznokieć i zgrubienie w stawie kciukowym.

Megan FoxMegan Fox Fot. @meganfox

Matthew Perry

Prawdziwi fani serialu "Przyjaciele" pamiętają, że w jednym z odcinków grana przez niego postać straciła palec u stopy. Na szczęście nie było to na prawdę. Być może produkcja zainspirowała się jednak życiorysem Perry'ego, który jako dziecko naprawdę stracił w wypadku fragment środkowego palca prawej dłoni.

Matthew PerryMatthew Perry Fot. @mattyperry4

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.