Blanka Lipińska składa Bieniukowi życzenia urodzinowe. "Oby otaczały cię same dobre dupeczki". Odpowiedział. I to jak!

Blanka Lipińska dołączyła do grona osób, które złożyły Jarosławowi Bieniukowi życzenia z okazji jego 43. urodzin. Zobaczcie, jak na nie zagregował solenizant.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Jarosław Bieniuk ma okazję do świętowania. 4 czerwca były piłkarz obchodzi 43. urodziny. W mediach społecznościowych posypały się życzenia od jego rodziny i przyjaciół. W tym wyjątkowym dniu nie zapomniała o nim również Blanka Lipińska. Solenizant natychmiast odpowiedział na relacje koleżanki.

'You Can Dance' 'Jak oni śpiewają'Przedstawiamy programy telewizyjne, które 15 lat temu były hitami polskiej telewizji

Zobacz wideo Blanka Lipińska o komentarzu Sandry Kubickiej na swój temat

Jarosław Bieniuk odpowiada na życzenia Blanki Lipińskiej: Ale dałaś

Życzenia dla Jarosława Bieniuka, Blanka Lipińska zamieściła w opublikowanej na Instagramie relacji. Do wpisu dodała ich wspólne zdjęcie. Na fotografii możemy również zobaczyć Natalię Siwiec i Klaudię El Dursi.

Sto lat! Oby życie było pięknie, a ciebie otaczały same dobre dupeczki - napisała Lipińska.

Bieniuk nie pozostawił słów koleżanki bez odpowiedzi. Oprócz podziękowań wyraźnie podkreślił, że jego serce jest już zajęte i ma u swojego boku wymarzoną partnerkę.

Ale dałaś. Ja już mam ukochaną "dupeczkę". Dziękuję bardzo.

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk Screen: Instagram/@jaretpalmer

Kim jest partnerka Jarosława Bieniuka?

Od ponad dwóch lat Jarosław Bieniuk spotyka się z Zuzanną Pactwą. Ukochana byłego piłkarza jest modelką oraz prowadzi własną firmę odzieżową. Po zaprojektowane przez nią ubrania chętnie sięga m.in. Oliwia Bieniuk.

Jakiś czas temu odpowiadając na pytania internautów, Zuzanna Pactwa wyznała, że urodziła się i wychowała w Szwecji, a później wyjechała z rodziną do Krakowa. Przez pewien czas mieszkała również w Stanach Zjednoczonych.

Po studiach wyjechałam w celach zawodowych do Nowego Jorku - zdradziła.

Zarówno ona, jak i Bieniuk chętnie publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, na których widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

 

Zarobki dzieci gwiazd. Oliwia Bieniuk ma głowę do interesów, ale on zarabia znacznie więcejZarobki dzieci gwiazd. Bieniuk ma głowę do interesów, ale ktoś zarabia więcej

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: