Córka Władimira Putina spotyka się z Igorem Zełenskim. Mają wspólnie wychowywać dziecko

Córka Władimira Putina spotyka się z Igorem Zełenskim. Para wspólnie wychowuje pięcioletnie dziecko. Wybranek Kateriny Tichonowej dzięki rodzinnym koneksjom miał zrobić ogromną karierę.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarina Tichonowa jest młodszą córką Władimira Putina. Kobieta ma 35 lat i od dłuższego czasu mieszka w Niemczech. Teraz tamtejsi dziennikarze odkryli, że spotyka się z niejakim Igorem Zełenskim. Uspokajamy, zbieżność nazwisk jest zupełnie przypadkowa.

Córka Władimira Putina spotyka się z Zełenskim

O rodzinie Władimira Putina wiadomo bardzo niewiele. Sam dyktator prawie nigdy o niej nie wspomina, a podporządkowane mu media w Rosji nie poruszają tego tematu, by go nie rozgniewać. Według niepotwierdzonych informacji ma troje dzieci z związku z Aliną Kabajewą. Wiadomo natomiast, że z Ludmiłą Aleksandrową, która była jego żoną, ma dwie dorosłe córki. Maria ma 37, a Katerina 36 lat. Młodsza z nich mieszka w Niemczech i spotyka się obecnie z Igorem Zełenskim, który jest mistrzem baletu i do niedawna dyrektorem Bawarskiego Baletu Państwowego w Monachium.

Tygodnik "Der Spiegal" ustalił, że para miała doczekać się pięcioletniego dziecka. Redakcja odkryła szereg dokumentów, do których wcześniej dotarła Służba Bezpieczeństwa. Mowa tu m.in. o biletach lotniczych czy raportach ochroniarza kobiety. Dziennikarze przytaczają również słowa anonimowego tancerza, który ma znać Zełenskiego. Według informatora partner Katariny ma zawdzięczać imponującą karierę swoim rodzinnym koneksjom. Wskazuje na to również fakt, że został on dyrektorem Bawarskiego Baletu zaraz po tym, jak Tichanowa rozstała się ze swoim mężem Kiryłem Szałamowem. Igor 3 kwietnia tego roku zrezygnował jednak ze stanowiska. Swoją decyzję tłumaczył "prywatnymi sprawami rodzinnymi".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.