Aneta Kręglicka wygrzewa się w ciepłych krajach. "Inauguracja plażowania". Posypały się komplementy: Takie geny to dar

Aneta Kręglicka wygrzewa się w hiszpańskim słońcu. Tym razem to jednak nie wyjazd na urlop. Miss Świata 1989 łączy przyjemne z pożytecznym, popijając pina coladę.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aneta Kręglicka została Miss Świata w 1989 roku. Wciąż nie brakuje fanów jej urody, którzy podkreślają, że z upływem lat wciąż zachwyca. Modelka wciąż jest aktywna zawodowo. Okazuje się, że ostatnie dni w związku z pracą spędza w Hiszpanii, przy okazji korzystając z tamtejszego słońca. Kadr znad basenu opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Aneta Kręglicka opala się w hiszpańskim słońcu

Modelka podzieliła się zdjęciem z wyjazdu.

Business with a pleasure. A przy okazji inauguracja plażowania, a jak inauguracja, to zawsze z piña coladą! - napisała Kręglicka.

W odpowiedzi na pytania fanów zdradziła, że korzysta właśnie z uroków Hiszpanii. Najwyraźniej jest bardzo zadowolona z tego roboczego wyjazdu. Fanom spodobały się kadry opublikowane na Instagramie.

 

Pod wpisem gwiazdy same zachwyty.

Kocham to zdjęcie! Piękna, eteryczna, subtelna, romantyczna... Serdecznie panią pozdrawiam i życzę wspaniałego relaksu! - napisała jedna z fanek.

Uwadze komentujących nie uszło też to, w jak doskonałej kondycji jest gwiazda - chociaż koronę miss odbierała już ponad 30 lat temu.

Nie sztuką jest być piękną tylko w wieku 20 lat. Sztuką jest nią pozostać jak na przykład pani, pani Aneto.

Aneta Kręglicka szczerze o tym, skąd bierze siłę w życiu. Odpowiedziała na ironiczną zaczepkęAneta Kręglicka szczerze o tym, skąd bierze siłę. Odpowiedziała na zaczepkę

Niektórzy węszą tu ingerencję sił wyższych.

Najpiękniejsza. Takie geny to prawdziwy dar - czytamy w komentarzach.

Oby podczas wyjazdu do pracy udało się faktycznie połączyć przyjemne z pożytecznym i odpocząć. Z piña coladą w ręku i pełnym słońcu to nie może się nie udać.

Więcej o: