Zarobki Rafała Trzaskowskiego. Dostaje mniej od zastępców. 2021 rok nie był dla niego najlepszy

Poznaliśmy wysokość dochodów Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zarobił mniej niż niektórzy jego zastępcy.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Biuletyn Informacji Publicznej udostępnił oświadczenia majątkowe władz Warszawy za rok 2021. Dzięki temu poznaliśmy zarobki chociażby Rafała Trzaskowskiego. Co ciekawe, dochody prezydenta stolicy są niższe od niektórych innych pracowników ratusza. Polityk zgromadził też mniej pieniędzy niż w poprzednim roku. 

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski śmieje się ze swojego wzrostu

Amber Heard Johnny DeppOn zostawił dla niej Vanessę, ona dla niego żonę. Zaczęło się intensywnie, potem tylko gorzej

Rafał Trzaskowski zarobił mniej od swoich zastępców

Rafał Trzaskowski w 2021 roku zarobił 228 tysięcy złotych. Polityk ma kilka źródeł dochodu. Dzięki pracy w stołecznym ratuszu zgromadził nieco ponad 160 tys. złotych. Natomiast wykłady w uczelni Collegium Civitas dały mu 34 tys. złotych. Dodatkowo na konto prezydenta w ubiegłym roku wpłynęło 18 tys. złotych z tytułu praw autorskich od ZAiKS-u i STOART-u oraz stosunkowo skromne 216 złotych od Polskiego Radia. Co ciekawe, w poprzednim roku polityk zarobił o cztery tys. więcej. Warto też zwrócić uwagę, że Rafał Trzaskowski nie jest najlepiej zarabiającą osobą w stołecznym ratuszu. Wiceprezydentka Renata Kaznowska w 2021 roku zgromadziła ponad 386 tys. złotych. 

Prezydent Warszawy wraz z żoną posiada dwa mieszkania o powierzchni 38 i 103 mkw. Szacunkowa wartość pierwszego to 350 tys. złotych, a drugiego 1,1 mln złotych. Małżeństwo jest też właścicielem działki o wartości 70 tys. złotych oraz samochodu marki Volvo XC70 z 2011. Do majątku należą również odziedziczone po rodzicach antyki. 

Sylwia BombaBomba wprawiła fanów w osłupienie, prezentując brzuch. Wypytują o męża

Więcej o: