Jakub Rzeźniczak pod ostrzałem. Blokuje internautów, którzy pytają go o zbiórkę dla Oliwiera? "Brak słów"

Zachowanie Jakuba Rzeźniczaka znów wywołało burzę w sieci. Internauci zarzucają piłkarzowi, że nie angażuje się w leczenie chorego syna.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Walka o zdrowie małego Oliwiera wciąż trwa. Po trzech miesiącach pobytu w Izraelu Magdalena Stępień w opublikowanej na Instagramie relacji opowiedziała o kolejnych krokach w leczeniu ciężko chorego syna, a także ponownie poprosiła internautów o wsparcie finansowe.

Joanna Krupa, Marina Łuczenko-SzczęsnaJanachowska kupiła identyczny wózek, co księżna Kate. Te dzieci wożą się drogimi brykami

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Internauci zastanawiają się, dlaczego Rzeźniczak nie udostępnia informacji o zbiórce 

Po tym, jak Magdalena Stępień poinformowała o zorganizowanej po raz drugi zbiórce na operację Oliwiera, internauci natychmiast zaczęli bacznie przyglądać się Jakubowi Rzeźniczakowi. Wiele osób zastanawia się, czy tym razem piłkarz zaangażuje się w pomoc finansową.  

Uważam, że dla zbiórki lepiej, kiedy stanowisko ojca będzie znane. Czy kolejny raz nie da się pokryć jakiejś części? - pytają.

Co więcej, internauci mają mu za złe, że w mediach społecznościowych relacjonuje swoje prywatne życie u boku narzeczonej, a nie apeluje o pomoc dla Oliwiera. Zamiast tego na jego instagramowym profilu znajdują się informacje np. o meczach.

Dziwne, że ojciec dziecka nie apeluje o pomoc w swoim imieniu.
Nie wierzę. Post o pucharze Polski jest, a gdzie post o zbiórce dla syna?!
Z całym szacunkiem, ale dlaczego nie jesteś przy dziecku? Mam ogromne wrażenie, że cię teraz potrzebuje - napisali obserwatorzy Rzeźniczaka.

Kilka osób napisało również, że zostały zablokowane przez Rzeźniczaka w momencie, gdy zapytały go, dlaczego nie wspomina o zbiórce.

Zapytałam go, czy udostępni zbiórkę, to mnie zablokował.
Też mu napisałam w komentarzu i również zostałam zablokowana. Brak słów - czytamy w komentarzach na Instagramie Magdaleny Stępień.

Być może niebawem Jakub Rzeźniczak odniesie się do skierowanych w jego stronę słów krytyki. W tym momencie najważniejsze jest jednak zdrowie Oliwiera. Trzymamy kciuki, żeby chłopiec wrócił do zdrowia.

Magdalena Stępień z synkiemMagdalena Stępień założyła kolejną zbiórkę. "Wierzę, że Oliwier będzie żył"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: