Realia "gali" Royal Division. Pojedynki odbyły się w skandalicznych warunkach. Nagle wkracza policja

Do sieci trafiły zdjęcia i nagrania ukazujące, w jakich warunkach odbyła się gala Royal Division. Areną zmagań zawodników było studio fotograficzne, a na podłodze rozłożono karimaty i koce.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Royal Division od samego początku budziło wiele kontrowersji. O wydarzeniu tym stało się głośno za sprawą absurdalnego pomysłu, jakim miało być starcie sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Ostatecznie wycofano się z tego pomysłu, ale nie zrezygnowano z organizacji gali, która odbyła się w sobotę 30 kwietnia. 

Zobacz wideo Antek Królikowski przeprosił, zrezygnował z pracy z federacją i zapowiedział, że znika całkiem na jakiś czas

Skandaliczne warunki podczas Royal Division

Nagrania oraz zdjęcia, które trafiły do sieci, pokazują, że walki zawodników, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, odbywały się w skandalicznych warunkach. Wydarzenie zostało zorganizowane w studiu fotograficznym, na podłodze którego rozłożono materace, karimaty oraz koce, które sklejono za pomocą taśmy. 

Royal DivisionRoyal Division Screen: YouTube/@AntyFakty

Royal DivisionRoyal Division Screen: YouTube/@AntyFakty

W opublikowanym na Twitterze poście organizatorów Royal Division skrytykował Michał "Boxdel" Baron, który jest współwłaścicielem jednej z najpopularniejszych polskich federacji organizujących gale typu freak show fight. 

Podobno na tej nowej "gali" nie ma obsługi medycznej, ziomek skręcił kostkę przed chwilą, testując ten pseudo-oktagon i nikt się nim nie zajął. Olejnik odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży, proszę - napisał.

Co ciekawe, zmagania osób biorących udział w tym wydarzeniu były transmitowane w sieci, a dostęp do nagrania był płatny. Ostatecznie gala trwała przez kilka pojedynków, które zakończyła jednak interwencja policji.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.