Julia Wieniawa tańczy w bikini bez makijażu i filtrów. Figle nagrał Nikodem Rozbicki. Sylwetka? Ogień!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki od kilku dni wypoczywają na Malediwach. W mediach społecznościowych regularnie pokazują pobyt. Aktorka beztrosko wygłupia się, a to wszystko przed obiektywem Rozbickiego.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Julia Wieniawa i jej ukochany Nikodem Rozbicki początek wiosny postanowili uczcić wyjazdem na wspólne wakacje. Celem podróży okazały się uwielbiane przez celebrytów Malediwy. Na profilach w mediach społecznościowych zakochanych stale pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania, ukazujące lazurową wodę i pejzaże jak z pocztówek. Trudno się dziwić, że aktorka ma doskonały humor.

Julia WieniawaWieniawa wyleciała na Malediwy. Pokazała pokój. Ale luksus! Znamy cenę. Głowa zaboli...

Zobacz wideo Julia Wieniawa tańczyła na stole

Julia Wieniawa w obiektywie chłopaka harcuje na rajskiej wyspie

Para doskonale bawi się w swoim towarzystwie. Świadczą o tym relacje z pobytu, którymi regularnie dzielą się w mediach społecznościowych. Na nagraniach Nikodema Rozbickiego, które udostępniła także Julia Wieniawa, możemy zobaczyć aktorkę w niecodziennej odsłonie.

Ubrana jedynie w bikini tańczy na tarasie do lecącej w tle muzyki, mając za sobą widok na ocean. Widok naturalnej i wyluzowanej Wieniawy luby skomentował rozbawioną emotikoną. Patrząc na krótki film, trzeba przyznać, że aktorka bez makijażu i filtrów wygląda znakomicie. A ta sylwetka? Nagrania treningów i zapewniania o zdrowym stylu życia nie są pod publiczkę. 

Zobacz też: Sandra Kubicka o skandalu wokół psa Julii Wieniawy. "Dużo osób to robi dla zabawy"

Choć, wnioskując z pozostałych zdjęć, pogoda na wyspie zrobiła się wietrzna, a niebo zaszło chmurami, para zdaje się nie przejmować drobnostkami i korzysta z uroków urlopu. Zobaczcie wideo, na którym Julia Wieniawa dała się ponieść wakacyjnemu szaleństwu.

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa pokazała intymne zdjęcie z Nikodemem Rozbickim prosto z łóżkaWieniawa wrzuciła zdjęcie z łóżka. Obok Rozbicki. Takie ujęcia to rzadkość!

Jesteście ciekawi, czym aktorka jeszcze zaskoczy podczas wakacji na Malediwach? 

Więcej o: