"Love Island". Waleria na TikToku o zdradach. Fanka pyta o rozstanie z Piotrem. Odpowiedziała wprost

Waleria po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Love Island" tworzyła burzliwą relację z Piotrem. Fani wróżyli im przyszłość, jednak po wielu próbach postanowili się na dobre rozstać.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr i Waleria byli jedną z najbardziej lubianych przez fanów par trzeciej edycji "Love Island". Uczestnicy po emisji programu kilkakrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Oficjalnym powodem miała być dzieląca ich odległość.

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

W listopadzie Piotr zarzekał się, że już nigdy nie wróci do byłej partnerki. Wyznał wówczas, że próbowali o siebie zawalczyć, jednak na próżno. Przeżyli wiele pięknych chwil, które z radością wspomina. 

Waleria opublikowała wymowne nagranie. Fani ciekawi relacji z Piotrem

Na TikToku Walerii pojawiło się ostatnio nagranie, które wzbudziło zainteresowanie internautów. Uczestniczka "Love Island" zasugerowała, że w związkach bardzo starała się o komfort partnera, przez co zdarzało jej się udawać orgazm. Z krótkiego wideo wynika, że ci i tak nie byli wierni.

Symulować orgazm, żeby czuli się komfortowo, ale i tak po czasie zdradzili - wyznała.

Fani wykorzystali okazję, by znowu podpytać o relację z Piotrem. Interesowało ich, w jakiej atmosferze doszło do decyzji o zerwaniu.

Rozstaliście się w zgodzie? Z Piotrem - zapytała jedna z tiktokerek.

Waleria Szewczyk z 'Love Island' o byłych partnerachWaleria Szewczyk z 'Love Island' o byłych partnerach Screen TikTok @waleria.szewczyk

Waleria postanowiła nie rozwodzić się na ten temat. Uczestniczka "Love Island" wyznała, że kiedy rozstawała się z Piotrem, nie było między nimi złej krwi.

Taaak - odpowiedziała krótko.

W grudniu 2021 roku Waleria wyznała, że ma kogoś na oku, a z Piotrem nie utrzymuje kontaktu. Sam zainteresowany twierdził, że tylko w ten sposób mogą o sobie zapomnieć. Myślicie, że już na dobre zamknęli wspólny rozdział?

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.