"Love Island". Co słychać u uczestników pierwszej edycji? Oliwia związała się z gwiazdą "Top Model", Mikołaj skończył studia

Pierwsza edycja "Love Island" zakończyła się w październiku 2019 roku. Od tego czasu uczestnicy rozwinęli swoją działalność w mediach społecznościowych i chętnie chwalą się życiem prywatnym. Wiemy, co u nich słychać.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska jest zwyciężczynią pierwszej edycji "Love Island". W programie tworzyła zgraną parę z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym próbowała wykorzystać pięć minut sławy. Niestety ich uczucie wygasło i ogłosili rozstanie. Aktualnie na Instagramowym profilu Sylwii Madeńskiej nie znajdziemy śladu po żadnym mężczyźnie. Korzysta z życia jako singielka i na nowo układa swoje sprawy. Zwyciężczyni "Love Island" stawia na podróże i imprezuje u boku przyjaciół. Oprócz tego prowadzi media społecznościowe swojego pieska - Oreo.

Zobacz wideo "Love Island". Adrian i Aleksandra planują ślub? "Chciałbym, żebyśmy powiedzieli sobie ‘tak’ oficjalnie"

Michał Szpak, Maja OstaszewskaBestsellery Empiku 2021. Olśniewająca Ostaszewska i Patryk Vega w cekinowym garniturze

Sylwia Madeńska 'Love Island 1'Sylwia Madeńska 'Love Island 1' Instagram @sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska 'Love Island 1'Sylwia Madeńska 'Love Island 1' Instagram @sylwia_madenska_official

Mikołaj Jędruszczak

Zwycięzca "Love Island" bardzo przeżywał rozstanie ze względu na nagłą utratę czworonoga. Sylwia Madeńska zdecydowała, że pupil zostanie on właśnie z nią. Mikołaj Jędruszczak skończył studia na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Teraz stawia na treningi. Udało mu się założyć własną szkołę tenisa ziemnego.

 

Mikołaj Jędruszczak 'Love Island 1'Mikołaj Jędruszczak 'Love Island 1' Instagram @mikolaj_jedruszczak_official

Maciej Szewczyk

Maciej Szewczyk jest kolejnym singlem z "Love Island", który postawił na sport. W jego mediach społecznościowych nie znajdziemy zdjęć u boku ukochanej, ale chętnie zabiera w podróż psa, z którym łączy go niesamowita więź. W listopadzie 2021 stoczył pojedynek w oktagonie Fame MMA.

 

Maciej SzewczykMaciej Szewczyk Instagram @szewcowaty

Ada Śledź

Ada Śledź wzięła sobie do serca szansę, jaką otrzymała dzięki udziałowi w "Love Island". Uczestniczka pierwszej edycji rozwija się jako influencerka i chętnie bierze udział w galach freakfightowych. W ubiegłym roku miała okazję zmierzyć się z Lil Masti. Oprócz tego wydała debiutancki utwór "Glow" i wystąpiła w "Dziewczynach z Dubaju".

Ada Śledź 'Love Island 1'Ada Śledź 'Love Island 1' Instagram @flychanelle

Ada ŚledźAda Śledź Instagram @flychanelle

Księżna Kate i Julia z 'Love Island'"Love Island". Julia z nowej edycji to klon księżnej Kate! Wręcz trudno je odróżnić

Oliwia Miśkiewicz

Oliwia Miśkiewicz po programie związała się z gwiazdą szóstej edycji "Top Model" Aleksandrem Muzheiko, znanym pod pseudonimem Sasha. Para od grudnia spędza romantyczne chwile na Bali, skąd publikują masę zdjęć. Oprócz tego uczestniczka "Love Island" założyła własny butik i zwiedza wszelkie zakamarki świata.

Oliwia MiśkiewiczOliwia Miśkiewicz Instagram @miss0liwia

Oliwia MiśkiewiczOliwia Miśkiewicz Instagram @miss0liwia

Więcej o: