"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny wyjawił, ile wydaje w restauracjach w Dubaju. Cena za kawę wbija w fotel

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" wybrali się na wycieczkę do Dubaju. Odpowiadając na liczne pytania fanów, uczestnik programu zdradził, że koszty takiego wyjazdu mogą być bardzo wysokie.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, którzy poznali się dzięki programowi TVP, w marcu 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. W lutym para zdecydowała się wyjechać w "podróż przedślubną", a wybór padł na ekskluzywny Dubaj. Narzeczeni na InstaStories przyznali, że zdecydowali się na ten kierunek ze względu na murowaną pogodę, a także fakt, że w Dubaju mieszkają ich znajomi. Wycieczkę relacjonowali na Instagramie, a fani, zachęceni pięknymi krajobrazami, dopytywali parę o koszt takiej wyprawy. Paweł przyznał, że choć można znaleźć w Dubaju w miarę tanie hotele czy restauracje, ceny w wielu miejscach są mało przyjazne.

Zobacz wideo Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" o kłótniach

Gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym. Ich miłość rodziła się na oczach kamerByli w związkach, ale trafili razem na plan. Ich miłość zrodziła się na oczach kamer

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny o wydatkach w Dubaju

Paweł i Marta spędzili w Dubaju w sumie pięć dni i, jak wyjawił uczestnik programu, udało im się zobaczyć większość najważniejszych atrakcji. Fanów pary najbardziej interesowały ceny, a, jak zaznaczył Paweł, mogą się one mocno wahać.

Aktualnie ceny za pokój w hotelu zaczynają się od 200 zł za dobę. Za pokój z takim widokiem trzeba zapłacić jednak więcej - napisał Bodzianny na InstaStories, pokazując zdjęcie z pokoju, z okna którego widać panoramę miasta.

Paweł podał kilka konkretnych przykładów różnic, na które natrafili w restauracjach i kawiarniach. Przyznał, że udało im się znaleźć w porcie niedrogą rybę z dodatkami, za to znacznie więcej wyniosło zakochanych wyjście do elegantszej restauracji.

Można zjeść za dziesięć złotych pyszną, świeżą rybę w porcie. W cenie był ryż, sos i jakieś chipsy. Albo za zupę, dwie przystawki i wodę zapłacić 180 zł - relacjonuje narzeczony Marty.

Paweł Bodzianny zaznaczył także, że sporo zależy od tego, czy podczas wyjazdu zależy nam, aby po prostu coś zjeść, czy też usiąść i odpocząć w malowniczym miejscu.

Kawa z ładnym widokiem może kosztować 40 zł, albo bez widoku pięć złotych np. w McDonald's - dodaje.

Tak wygląda mieszkanie Aleksandry i Michała ŻebrowskichŻebrowscy spójnie połączyli kuchnię z salonem. W łazience postawili na nietypową wannę

"Rolnik szuka żony". Paweł i Marta potwierdzili ciążę

Marta i Paweł wykorzystali wyjazd do Dubaju także jako okazję, aby podzielić się radosną nowiną. W walentynki wrzucili na Instagram zdjęcie z malowniczego Creek Harbour i potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Fani spekulowali na temat ciąży Marty już od dłuższego czasu, a zakochani nie ukrywali, że marzą o powiększeniu rodziny. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" planują w marcu kameralny ślub dla najbliższych, a w przyszłym roku chcą urządzić huczne wesele.

Więcej o: