Kim jest ukochana Kaszewiaka ze "Sprawy dla reportera"? Możecie ją kojarzyć z TVP

Będący stałym gościem "Sprawy dla reportera" Piotr Kaszewiak, podbił serca widzów. Popularny adwokat nie mówi za dużo o życiu prywatnym, ale wiemy, że jego partnerka także często występuje w programach Telewizji Polskiej.

Więcej o gwiazdach telewizji przeczytasz na Gazeta.pl

W ostatnich latach "Sprawa dla reportera" nie ma najlepszej prasy. Widzowie coraz częściej krytykują program Elżbiety Jaworowicz, zarzucając twórcom, że zamiast pomagać, wykorzystują historie bohaterów dla podbijania oglądalności. Dla wielu osób jedynym jasnym punktem "Sprawy dla reportera" pozostaje adwokat Piotr Kaszewiak, który rzeczywiście służy radą i stara się wspierać osoby szukające w formacie TVP pomocy. Udział w programie, z którym Kaszewiak związany jest już od ponad dziesięciu lat, przyniósł mu dużą rozpoznawalność. Adwokat jest aktywny w mediach społecznościowych, a z Instagrama wiadomo, że jego partnerką jest Iga Parada, która również jest adwokatką. Ukochaną Kaszewiaka mogą bardzo dobrze kojarzyć widzowie "Pytania na śniadanie", bo często gości jako ekspertka w śniadaniowym programie TVP.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o odejściu z TVP

Nieznane dzieci gwiazd. Jak wyglądają?Mniej znane dzieci sławnych rodziców. Czym się dziś zajmują?

Kim jest Iga Parada, partnerka Piotra Kaszewiaka?

Iga Parada jest właścicielką kancelarii adwokackiej, która ma siedziby w Łodzi i Zduńskiej Woli. Jak czytamy na jej stronie internetowej, reprezentuje klientów na terenie całej Polski, a szczególnie często powierzane jej są sprawy rozwodowe, dotyczące alimentów czy opieki nad dziećmi. Adwokatka, podobnie jak jej partner, robi także karierę medialną. Iga Parada w "Pytaniu na śniadanie" pełni funkcję ekspertki od zagadnień prawnych i występowała w materiałach dotyczących m.in. opalania topless, nielegalnego wykorzystywania zdjęć w sieci, radzenia sobie z długami w rodzinie czy prawami pacjentów. Adwokatka wystąpiła także w emitowanym na Polsacie programie "Interwencja".

 

Agnieszka Woźniak-StarakStylowe wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym

Jak wynika z Instagrama, Iga Parada pochodzi ze Zduńskiej Woli, gdzie mieści się jedna z siedzib jej kancelarii. Z Piotrem Kaszewiakiem związana jest od wielu lat. Adwokat chętnie chwali się zdjęciami z piękną partnerką, wspólnie podróżują i jeżdżą na koncerty. Ze zdjęć wynika, że obydwoje są fanami Bon Jovi. Od 2021 roku adwokatka jest posiadaczką mopsa.

 
Więcej o: