TVP znowu uderza w Donalda Tuska. Dostało się też jego córce. Powód? Luksusowy prezent, który dostała od męża

Donald Tusk ponownie znalazł się na celowniku TVP. Tym razem szczegółowo przeanalizowano jego finanse. Przy okazji oberwało się również córce polityka.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W wieczornym wydaniu "Wiadomości", które ukazało się w poniedziałek 24 stycznia, pojawił się obszerny materiał na temat Donalda Tuska. Widzowie TVP przez około pięć minut mieli okazje posłuchać o rzekomych "luksusach", w które opływać ma były premier. To jednak nie wszystko. Nie zabrakło również odniesienia do drogiego prezentu, który ostatnio otrzymała od męża Kasia Tusk.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach...

"Wiadmości" TVP o prezencie, który Katarzyna Tusk otrzymała od męża

Córka Donalda Tuska zaliczana jest do grona najpopularniejszych infuencerek w Polsce. Kasia Tusk od lat prowadzi popularnego bloga poświęconego modzie, na którym dzieli się z internautami między innymi pomysłami na stylizacje z wykorzystaniem ubrań i dodatków pochodzących ze znanych sieciówek, jak i największych domów mody. Niedawno w opublikowanym na Instagramie poście pochwaliła się, że w prezencie od męża dostała torebkę marki Chanel, która kosztuje około 22 tys. zł.

 

Okazało się, że luksusowy produkt jednych zachwycił, a innych rozwścieczył. Na Twitterze rozpętała się burza, a internauci wytknęli blogerce, że gdy w sklepach szaleje inflacja, w górę poszły rachunki za prąd i gaz, ona chwali się drogimi akcesoriami

To jednak nie koniec słów krytyki skierowanych w jej stronę. TVP poszło za ciosem i również postanowiło bliżej przyjrzeć się drogiemu prezentowi.

Córka Donalda Tuska chwali się także teraz luksusową torebką za blisko 30 tysięcy złotych, którą otrzymała od swojego męża po tym, jak ten dostał niemal półtora miliona złotych w ramach publicznego wsparcia z tarczy antykryzysowej - przekonywał autor materiału.

W opublikowanym materiale głos w sprawie zabrał również Michał Karnowski z portalu wpolityce.pl, który w mocnych słowach podsumował całą sytuację.

Pochwalenie się tym jest taką próbą zbudowania jakiejś wyższości. To nie są normalne prezenty, to nie są pieniądze dla zwykłego Polaka, normalnie i ciężko pracującego Polaka, osiągalne. To jest pewna ostentacja w bogactwie.

Osoby śledzące życie popularnych influencerów doskonale wiedzą, że luksusowe i drogie dodatki są u nich na porządku dziennym. Dla wielu internautów nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, że Kasia Tusk posiada w swojej szafie akcesoria znanych domów mody.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.