Dagmara Bryzek pierwszy raz odniosła się do rozstania z Miśkiem Koterskim i jego zaręczyn z Marcelą Leszczak. "Ktoś w przelocie mi powiedział"

Dagmara Bryzek przez jakiś czas była związana z Miśkiem Koterskim. Aktor postanowił jednak wrócić do byłej partnerki, a zarazem matki ich dziecka. Teraz aktorka po raz pierwszy odniosła się do rozstania.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Misiek Koterski przez kilka lat był związany z Marcelą Leszczak, z którą doczekał się syna Fryderyka. Mimo to ich związek przeżywał wzloty i upadki, aż w końcu para się rozstała. Niedługo po zakończeniu związku aktor związał się z Dagmarą Bryzek, aktorką znaną z "Korony królów". Wiele osób nie wróżyło przyszłości tej parze. Jak się dość szybko okazało, faktycznie drogi aktorów się rozeszły. Koterski wrócił do Leszczak.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka. "Fryderyk ma pełną rodzinę"

Dagmara Bryzek pierwszy raz o rozstaniu z Miśkiem Koterskim

Dagmara Bryzek i Misiek Koterski nie kryli się ze swoją relacją. Dzielili się wspólnymi zdjęciami, a nawet pojawili się razem na premierze filmu "Wesele". Nagle zaczęły pojawiać się doniesienia o rozstaniu tej dwójki, co zresztą w końcu potwierdziła aktorka w rozmowie z serwisem Pudelek. Teraz zdobyła się na zdecydowanie dłuższe skomentowanie minionego związku.

W rozmowie z portalem cozatydzień.pl przyznała, że choć po rozejściu informowali, że rozstają się w przyjaźni, to obecnie nie mają kontaktu. Podejrzewa jednak, że szybko mogą się spotkać na planie kolejnej produkcji. Aktorka spodziewała się, że ich rozstanie będzie szeroko komentowane, ale raczej stara się nie zwracać na to uwagi i skupia się na sobie. 

Trochę było tak, że posty, które wrzucaliśmy żyły własnym życiem, a my żyliśmy swoim. I tak staram się do tego podchodzić. Prawda jest taka, że wszystkie publikacje są skrajne i żebym sama nie popadła w tę skrajność, kieruję się tylko tym, co czuję w danym momencie i staram się tym nie przejmować - wyznała.

Wyjaśniła też, że nieszczególnie przejęła się zaręczynami Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak. Jak dodała, dowiedziała się o nich przypadkiem, bo nie śledzi losów byłego partnera.

Przyznam szczerze, że nie śledzę teraz ich losów. Ktoś w przelocie powiedział mi o tych zaręczynach. Jak ja się z tym czuję? Nie mam żadnego stosunku. Poszłam do przodu i skupiam się teraz na sobie, a nie na innych - dodała.

Dagmara Bryzek została też zapytana, czy w jej życiu pojawił się nowy partner, jednak aktorka nie bardzo chciała opowiedzieć na to pytanie. Rzuciła tylko, że zachowa to dla siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.