Friz zaplanował kolejny wyjazd. Wybrał bardzo dzikie miejsce. Pozostanie bez dostępu do internetu

Friz lada dzień wylatuje w egzotyczne miejsce. Przed nim nie lada wyzwanie. Będzie obserwował dzikie zwierzęta i samodzielnie przygotowywać jedzenie. Spotka go jedno utrudnienie.

Więcej ciekawych newsów przeczytasz na Gazeta.pl

Friz ostatnio był zapracowany. Rozpoczął kurs na pilota śmigłowca, pomagał przy projekcie Genzie oraz planował finał trzeciego sezonu Ekipy. Przyznał, że nie był aktywny na Instagramie, ale musiał narzucić sobie większe tempo klasy. Teraz wyjaśnił dlaczego. 

Zobacz wideo Friz chwali się, że czytał dwie książki równocześnie. Opowiedział o wrażeniach

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Okazuje się, że youtuber zaplanował nietypowy wyjazd. Wraz z Patecem już w środę poleci do Afryki, gdzie zwiedzi najbardziej egzotyczne kraje. Za cel obrali Botswanę i Zimbabwe, czyli kraje z ogromną ilością zwierząt i roślinności.

Jedziemy w bardzo dzikie i naturalne miejsce - zapowiedział Friz.

Karol Wiśniewski przez cały wyjazd nie będzie miał dostępu do internetu

Youtuberzy mają w planach tropić dzikie zwierzęta i poznać przyrodę Afryki. Wyjazd potrwa 20 dni i co ciekawe, członkowie Ekipy praktycznie nie będą mieć dostępu do internetu. Friz wyznał, że wyjazd był na jego liście rzeczy, które chciałby zrobić. Nie będą polować, ale postanowili, że samodzielnie zadbają o jedzenie i będą je sobie przygotowywać. 

Friz już jakiś czas temu informował, że zniknie na jakiś czas z YouTube'a

8 stycznia na Twitterze pojawił się pierwszy wpis zapowiadający nowy projekt Friza. Karol Wiśniewski przygotowywał fanów na to, że kolejny film pojawi się najwcześniej za pięć tygodni. Obiecał, że materiał, nad którym będzie pracował będzie warty uwagi.

Mam wiadomość, kolejny film najwcześniej za pięć tygodni XD, bo mamy coś pod nim po planowane lub długo z tym zejdzie - informował Karol Wiśniewski.

WersowWersow postanowiła pokonać swój największy lęk

Myślicie, że Friz wytrzyma 20 dni bez internetu?

Więcej o: