"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z córką. "Jakie piękne włoski!"

Joanna Lazar, choć nie trafiła na tego jedynego w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", to i tak szybko znalazła miłość. W tym roku na świat przyszła córeczka pary. Była uczestniczka show pochwaliła się uroczym kadrem.

Więcej o uczestnikach telewizyjnych show przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Joanna Lazar to jedna z tych uczestniczek, którym partnerzy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli pisani. I choć miłość przeszła bokiem, to szybko odnalazła się w rzeczywistości po programie. Była panna młoda poznała mężczyznę, w którym postanowiła ulokować uczucia. Owocem ich miłości jest córeczka, którą na świecie przywitali zaledwie kilka dni temu. Szczęśliwa mama na portalu społecznościowym wstawiła pierwsze zdjęcie z bobasem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pokazała zdjęcie córki

Joanna Lazar opublikowała zdjęciem, na którym widzimy ją przytulającą swoją córkę. Mimo że młoda mama dopiero dochodzi do siebie po porodzie, to i tak postanowiła podzielić się uroczą fotografią. Nie obeszło się bez sentymentalnego opisu ujęcia:

Mały człowiek to wielki cud. Dla świata jest tylko człowiekiem, dla nas całym światem. Codziennie dostarcza nam małych radości.
 

Fani uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gratulują i zauważają pewien szczegół na zdjęciu. Mianowicie chodzi o bujne włosy niemowlaka. Faktycznie robią wrażenie. Swoje zachwyty obserwatorzy masowo pozostawili pod postem.

Pani Asiu, ogromne gratulacje. Niech kruszynka rośnie zdrowa i szczęśliwa. Wszystkiego dobrego.
Gratulacje, jakie piękne włoski!
Gratulacje Asiu, zasługujesz na szczęście. Dużo zdrówka dla mamusi i maluszka.

My oczywiście dopisujemy się do gratulacji i życzymy wielu pięknych chwil.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.