Melania i Donald Trump na zabawie sylwestrowej w ulubionym klubie. Byli w szampańskich nastrojach

Melania Trump po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Sylwestrową noc spędziła w towarzystwie męża i dzieci. Bawili się w ulubionym klubie Donalda Trumpa.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Donald i Melania Trump w ubiegłym roku nie wzięli udziału w sylwestrowym przyjęciu w Mar-a-Lago. Prawdopodobnie były prezydent przeżywał jeszcze porażkę wyborczą. Tym razem była pierwsza para zdecydowała pojawić się na gali. Informator portalu Daily Mail podaje, że ich zdjęcia zaczęły pojawiać się w sieci przed północą. 

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie przed Sylwestrem

królowa Elżbieta, książę Harry, Meghan Markle, księżna KateKsiężna Kate nie może zdjąć płaszcza nawet, gdy jest jej gorąco. Oto zasady dotyczące ubioru

Przyjęcie w kurorcie Mar-a-Lago jest jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez sylwestrowych każdego roku. Gala Krawatów odbywa się w ulubionym klubie Trumpa na Florydzie. 

Melania Trump zachwyciła kremową stylizacją

Donald Trump był ubrany w klasyczny smoking, ale to Melania zwróciła szczególną uwagę. Żona byłego prezydenta USA jest znana z zamiłowania do mody. Przy okazji sylwestra postawiła na kremową sukienkę z kwiatowym haftem i parę srebrnych szpilek.

 
 

Na imprezie pojawiła się rodzina Donalda Trumpa. Spędzili wspólny wieczór na Florydzie

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Melania i Donald Trump siedzą uśmiechnięci przy stole. Były prezydent Stanów Zjednoczonych otrzymał owacje na stojąco, gdy szedł do stołu, przy którym siedziała jego córka Ivanka Trump z mężem Jaredem Kushnerem.

Donald Trump, Melania TrumpMelania nie chce wrócić do Białego Domu? Były prezydent skomentował plotki

 

W wydarzeniu wzięło udział kilka osób z najbliższego otoczenia Trumpa. Zjawili się między innymi były burmistrz Nowego Jorku i adwokat byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Rudy Giuliani oraz republikański kongresman Matt Gaetz. Nie zabrakło także Erica Trumpa, który przybył z żoną Larą i dziećmi.

Więcej o: