Czy Melania chce wrócić do Białego Domu? Donald Trump skomentował pojawiające się doniesienia. "Wykonywała świetną robotę"

Donald Trump myśli o ponownym ubieganiu się o fotel prezydenta USA. Czy Melania również chciałaby wrócić do roli pierwszej damy? Miliarder zdradził, co jego żona sądzi o tym pomyśle.

Więcej o Donaldzie oraz Melanii przeczytacie na głównej stronie Gazeta.pl.

W wywiadzie dla stacji GB News Donald Trump zasugerował, że rozważa start w wyborach, które odbędą się w 2024 roku. Informacja ta wywołała falę spekulacji, że jego małżonka nie jest z tego powodu zadowolona i nie chce wracać do Białego Domu. Były prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Tomasz Lis, Hanna LisHanna i Tomasz Lisowie - historia miłości dziennikarskiej pary

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek

Donald Trump dementuje doniesienia na temat Melanii

Prowadzący "Fox & Friends" na antenie telewizji Fox News skontaktowali się z Donaldem Trumpem, aby dowiedzieć się, czy plotki na temat Melanii są prawdziwe.

Czy to prawda, że była pierwsza dama, Melania Trump, powiedziała ci: "nie wrócę tam, jeśli znowu zechcesz wystartować" - spytał Brian Kilmeade współprowadzący program "Fox & Friends".

Trump stanowczo zaprzeczył, aby krążące w mediach informacje o rzekomej niechęci Melanii do ponownego pełnienia funkcji pierwszej damy były prawdziwe. Miliarder uważa wszystkie spekulacje na ten temat, jako kolejne fake newsy.

Nie, to nieprawda. To ciekawe, jeszcze więcej fake newsów - powiedział na antenie Fox News.

Dodatkowo podkreślił, że jego żona bardzo dobrze radziła sobie z obowiązkami i świetnie sprawdziła się u jego boku.

Była świetną pierwszą damą, wykonywała świetną robotę. Kocha ludzi, a oni kochają ją. Widzę, jak ją kochają.

Korzystając z okazji, były prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił, że nie podoba mu się obecna sytuacja w kraju i ma zamiar ją naprawić.

Musimy naprawić nasz kraj. Nasz kraj się psuje. Jeśli nadal tak będzie się działo, całkiem go stracimy - podsumował.

Czas pokaże, czy rzeczywiście Donald Trump będzie ponownie ubiegać się o najważniejszy amerykański urząd w wyborach, które mają się odbyć w 2024 roku.

Więcej o: