Maja Hyży i Konrad Kozak spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Kim jest narzeczony wokalistki?

Maja Hyży wydaje się być bardzo szczęśliwa z ojcem Antosi - Konradem Kozakiem. Para kilka miesięcy temu się zaręczyła. Co ich połączyło?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Maja Hyży z Konradem Kozakiem wychowuje wspólnie córeczkę Antosię. Teraz spodziewają się drugiego dziecka, a piosenkarka opowiedziała niedawno, że nigdy w życiu nie była równie szczęśliwa i nie miała takiego oparcia w partnerze. Kim jest mężczyzna, z którym udało się jej stworzyć dobrą relację?

Zobacz wideo https://www.gazeta.pl/0,0.html#e=LinkPrLead

Paris HiltonSkuteczne sposoby gwiazd na kaca. Jak radzą sobie celebryci?

Kim jest Konrad Kozak, narzeczony Mai Hyży?

Mężczyzna, który zawładnął sercem Mai Hyży, był po prostu jej sąsiadem. Jak opowiedziała niedawno sama artystka - ich znajomość zaczęła się od zwykłego "dzień dobry". Długo się ukrywali, ale teraz chcą, żeby wszyscy zobaczyli, jak są szczęśliwi.

Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można - twierdzi Maja.

Mężczyzna, w którym zakochała się Hyży ma 37 lat. Podobnie jak ona, ma za sobą wiele doświadczeń. Poza ich wspólną córką Antosią ma też starsze dziecko z poprzedniej relacji. Maja wychowuje także bliźniaki z małżeństwa z Grzegorzem. Razem tworzą więc rozbudowaną, ale szczęśliwą rodzinę patchworkową, która niedługo się powiększy. Synowie wokalistki zwracają się do niego po imieniu.

Na Instagramie Konrad odpowiadał na pytania fanów. Stwierdził, że po dwóch latach mijania się bez emocji, wreszcie między nimi coś kliknęło.

Edyta Zając/Maja HyżyThe Look of The Year. Zając z odważnym dekoltem, Hyży postawiła na mocny kolor

Manager Mai potwierdził, że para jest zaręczona, zaś oświadczyny odbyły się już kilka miesięcy temu. Hyży jest jedną z gwiazd "Sylwestra marzeń" TVP.

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?

Więcej o: