Prowadzący koncert "Murem za polskim mundurem" nawiązali do wpisu Kurdej-Szatan? "Nie zgadzamy się na to"

O wpisie Barbary Kurdej-Szatan wiele osób długo nie zapomni. Pracownicy Telewizji Polskiej po raz kolejny postanowili o nim wspomnieć?

Więcej informacji o Telewizji Polskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Kilka tygodni temu Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie wpis, który do dziś jest szeroko komentowany. Celebrytka w wulgarny sposób odniosła się do pracy Straży Granicznej. Czyżby do tego nawiązał prowadzący koncert "Murem za polskim mundurem", zorganizowanego przez Telewizję Polską?

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał SzatanBarbara Kurdej poznała Rafała Szatana, kiedy miał dziewczynę. Mimo to połączyło ich głębokie uczucie

Zobacz wideo Przyjaciółka Kurdej-Szatan wyjawia: Chciała przeprosić przed wpisem Kurskiego

Prowadzący koncert "Murem za polskim mundurem" nawiązali do wpisu Kurdej-Szatan? "Nie zgadzamy się na to"

Emocjonalny wpis Barbary Kurdej-Szatan, w którym nazwała Straż Graniczną "mordercami", to nie wszystko. Aktorka wdała się w dyskusję z internautami i nie przebierała w słowach. Posypały się przekleństwa. Za całe zachowanie została ukarana i straciła przez to rolę w serialu "M jak miłość". Ponoć też sieć komórkowa, której jest twarzą, nie chce przedłużyć z nią kontraktu i w najbliższym czasie zobaczymy jedynie nakręcone już reklamy.

5 grudnia został zorganizowany koncert "Murem za polskim mundurem". Inicjatywa Telewizji Polskiej i Ministerstwa Obrony Narodowej ma wesprzeć służby mundurowe stacjonujące na polskiej granicy. Na scenie wystąpili polscy i zagraniczni artyści, a wszystko było transmitowane na żywo. Internauci nie kryją oburzenia.

ZOBACZ: Internauci grzmią po koncercie TVP "Murem za polskim mundurem": Co myśli sobie taki powstaniec, słuchając Captain Jack

Między występami, które bardziej zachęcały do tańca, niż skłaniały do jakiejkolwiek refleksji, Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska rozmawiały z żołnierzami, a także ze sceny przemawiali prowadzący - dziennikarka TVP Info Agata Konarska oraz prowadzący "Wiadomości" Michał Adamczyk. W pewnym momencie Adamczyk nawiązał do wpisu celebrytki?

W ostatnim czasie wylała się fala hejtu. Nie zgadzamy się na to - powiedział ze sceny.

Oglądaliście ten koncert? Co sądzicie o organizacji takiego przedsięwzięcia? 

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan opowiedziała o imprezach i eksperymentowaniu z alkoholem

Więcej o: