"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska komentuje zachowanie Kasi. "Staram się zrozumieć" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Na początku tej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska wspominała o Kasi jako o swojej faworytce. Czy podtrzymuje to zdanie? Zapytaliśmy o to psycholożkę.

Informacje na temat bohaterów programów telewizyjnych znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Aktualnie na antenie stacji TVN emitowana jest szósta już edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która dobiega końca. Eksperci połączyli w nim ze sobą Pawła i Kasię, a Magdalena Chorzewska wspominała dawniej, że uczestniczka jest jej ulubienicą. Czy wraz z upływem czasu zmieniła zdanie? Psycholożka opowiedziała o tym naszej redakcji. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

Magdalena Chorzewska komentuje zachowanie Kasi. "Staram się zrozumieć"

Nie da się ukryć, że zachowanie Kasi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zaczęło spotykać się z krytycznym odbiorem widzów. W programie pokazano chociażby, jak mówiła, co przeszkadza jej w Pawle i jak nieprzychylnie oceniła to, gdzie mieszka mężczyzna. Do postępowania bohaterki odniosła się w wiadomości dla Plotka ekspertka show. Wspomniała, że jest wyrozumiała wobec postępowania kobiety.

Jeśli chodzi o zachowanie Kasi, to nie czułam zawodu z powodu jakiegokolwiek jej zachowania. Zawsze staram się zrozumieć uczestników - dowiedziała się nasza redakcja.

Psycholożka zaznaczyła też, że lubi Kasię tak samo jak pozostałe panie biorące udział w programie. Nie zdradziła jednak, czy według niej uczestniczce i Pawłowi uda się jeszcze stworzyć silny związek. 

Kasia jest moja faworytką jak każda inna uczestniczka. Nie mogę uchylić rąbka tajemnicy, proszę oglądać - odpisała Plotkowi.

Niektórym małżeństwom, które narodziły się dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia", udało się przetrwać po programie. Wystarczy wspomnieć chociażby o Anicie i Adrianie z trzeciej edycji show. Tworzą zgraną parę i doczekali się dwójki dzieci, a rodzinnym szczęściem dzielą się w mediach społecznościowych. Tam pokazali m.in. to, jak świętowali pierwsze urodziny córki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.