Anna Wendzikowska z córkami w pokoju dziecięcym. Jest w nim sporo miejsca do zabawy: Uwielbiam spędzać czas z dziewczynkami

Przy okazji jednego z postów Anna Wendzikowska pochwaliła się czasem spędzonym z córkami na wspólnej zabawie. Oto, jak reporterka urządziła dziecięcy pokój.

Inspiracje do urządzania wnętrz domów i mieszkań znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Anna Wendzikowska regularnie zamieszcza relacje i posty na Instagramie. Dzieli się w nich zarówno informacjami na temat zawodowych projektów, jak i przemyśleniami oraz kadrami z życia prywatnego. Można tam chociażby zobaczyć, jak wyglądają jej wakacyjne wyprawy i co robi w wolnym czasie. Tak było też tym razem. 

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

Anna Wendzikowska pokazuje pokój dziecięcy

Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zabawą z córkami, przy okazji zachwalając jedne z popularniejszych klocków i polecając sklep z ubraniami i zabawkami dla dzieci. Wspomniała też, że czas spędzany z Kornelią oraz Antoniną daje jej dużo radości. 

Uwielbiam spędzać czas z dziewczynkami, a jeszcze jeśli dodatkowo mogę z nimi się pobawić i to kreatywnie, to już pełnia szczęścia - wspomniała.

Na opublikowanych przez dziennikarkę zdjęciach można było przy okazji podejrzeć, jak wygląda pokój dziecięcy w jej mieszkaniu. Jak można zauważyć, jest w nim sporo przestrzeni dla całej trójki oraz dominuje w nim jasna, kolorystyka - zarówno jeśli chodzi o meble, jak i elementy dekoracyjne. Wendzikowska i jej córki siedziały na wzorzystym, beżowo-szarym dywanie, obok zaś stały trzy małe krzesła oraz niewielki stolik. Dało się również dostrzec zabawkową kuchnię, piłkę gimnastyczną oraz bożonarodzeniowe ozdoby. 

 

Natalia SiwiecSiwiec w salonie. Choinka ubrana, ale patrzymy na ogromną rzeźbę

Pokoje dziecięce gwiazd

Gwiazdy często uchylają rąbka tajemnicy na temat tego, jak urządziły pokoje dla dzieci. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona postawili na kolorowe malunki na ścianie przy łóżku małej Nadziei. Syn Damiana Michałowskiego ma tapety z balonami, z kolei u Lary Lewandowskiej królują jasne barwy oraz minimalizm.

Więcej o: