Anna Wendzikowska z córkami w pokoju dziecięcym. Jest w nim sporo miejsca do zabawy: Uwielbiam spędzać czas z dziewczynkami

Przy okazji jednego z postów Anna Wendzikowska pochwaliła się czasem spędzonym z córkami na wspólnej zabawie. Oto, jak reporterka urządziła dziecięcy pokój.

Inspiracje do urządzania wnętrz domów i mieszkań znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

Anna Wendzikowska regularnie zamieszcza relacje i posty na Instagramie. Dzieli się w nich zarówno informacjami na temat zawodowych projektów, jak i przemyśleniami oraz kadrami z życia prywatnego. Można tam chociażby zobaczyć, jak wyglądają jej wakacyjne wyprawy i co robi w wolnym czasie. Tak było też tym razem. 

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Anna Wendzikowska pokazuje pokój dziecięcy

Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zabawą z córkami, przy okazji zachwalając jedne z popularniejszych klocków i polecając sklep z ubraniami i zabawkami dla dzieci. Wspomniała też, że czas spędzany z Kornelią oraz Antoniną daje jej dużo radości. 

Uwielbiam spędzać czas z dziewczynkami, a jeszcze jeśli dodatkowo mogę z nimi się pobawić i to kreatywnie, to już pełnia szczęścia - wspomniała.

Na opublikowanych przez dziennikarkę zdjęciach można było przy okazji podejrzeć, jak wygląda pokój dziecięcy w jej mieszkaniu. Jak można zauważyć, jest w nim sporo przestrzeni dla całej trójki oraz dominuje w nim jasna, kolorystyka - zarówno jeśli chodzi o meble, jak i elementy dekoracyjne. Wendzikowska i jej córki siedziały na wzorzystym, beżowo-szarym dywanie, obok zaś stały trzy małe krzesła oraz niewielki stolik. Dało się również dostrzec zabawkową kuchnię, piłkę gimnastyczną oraz bożonarodzeniowe ozdoby. 

 

Pokoje dziecięce gwiazd

Gwiazdy często uchylają rąbka tajemnicy na temat tego, jak urządziły pokoje dla dzieci. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona postawili na kolorowe malunki na ścianie przy łóżku małej Nadziei. Syn Damiana Michałowskiego ma tapety z balonami, z kolei u Lary Lewandowskiej królują jasne barwy oraz minimalizm.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.