Dziennikarka uwielbia egzotyczne podróże i sport. Anna Wendzikowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdów oraz pokazuje, w jaki sposób dba o swoją nienaganną sylwetkę. Tym razem przebywa w Omanie na Bliskim Wschodzie, gdzie łączy swoje ukochane aktywności.
Więcej na temat podróży gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl
Podczas wakacyjnego wyjazdu Wendzikowska nie zamierza robić przerwy w treningach. Dzięki regularnej aktywności fizycznej prezenterka może pochwalić się niesamowitą figurą. Tym razem postawiła na jogę o wschodzie słońca. Anna udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym "wygina śmiało ciało" nad hotelowym basenem, a w tle rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na góry.
Trening jogi o wschodzie słońca - napisała Anna na Instagramie.
W komentarzach pod postem internauci nie kryli zachwytu nad sylwetką dziennikarki. Wendzikowska zebrała również dużo komplementów na temat zwinności, jaką zaprezentowała na zdjęciu.
Człowiek guma.
Jaka wygimnastykowana.
Jakieś lekcje jogi można zamówić? - napisali fani w komentarzach.
To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda prezentuje swoje sportowe popisy. Na Instagramie Anny możemy również zobaczyć zdjęcia z zajęć nauki tańca na rurze. Wendzikowska rozpoczęła przygodę z taką formą aktywności rok temu. Niedawno wyznała, że zabrała ze sobą nawet pięcioletnią córkę Kornelię.
Moja instruktorka powiedziała mi ostatnio, że dzieci też mogą trenować. Kiedy opowiedziałam o tym w domu, moja Kornelia tak się podekscytowała, że nie dała mi spokoju i musiałam ją zabrać na lekcję - wyznała gwiazda.