Marcin Dubiel pokazał, ile zarobił w 28 dni na YouTubie. Kokosy! Za Fame MMA? "Kurde, nie mogę powiedzieć". I tak powiedział

Marcin Dubiel zdradził fanom, ile w miesiąc udało mu się zarobić jedynie z samych filmów, które publikuje na YouTubie. Kwota jest imponująca.

Więcej informacji o zarobkach znanych youtuberów przeczytasz na Gazeta.pl.

Marcin Dubiel zaliczany jest do grona najpopularniejszych influencerów w Polsce. W mediach społecznościowych śledzą go miliony wiernych widzów, a filmy, które publikuje na YouTubie, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy ma średnio ponad 200 tysięcy odsłon. W najnowszym wideo postanowił odpowiedzieć na najczęściej wyszukiwane w internecie pytania dotyczące jego osoby. Okazuje się, że internautów bardzo ciekawi stan konta młodego youtubera.

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Zobacz wideo Marcin Dubiel nie ma pojęcia jak pogodzi treningi do Fame MMA z daily

Ile zarabia Marcin Dubiel?

Zarobki znanych youtuberów od zawsze budzą duże zainteresowanie wśród fanów, którzy próbują odnaleźć w sieci informacje na ten temat. Niektórzy twórcy starają się zaspokoić ciekawość widzów i uchylają rąbka tajemnicy. Tak właśnie postąpił Marcin Dubiel. 25-latek w nowym filmie powiedział, ile dokładnie zarobił w ostatnim miesiącu.  

Moi drodzy, oczywiście zarobki z wyświetleń na YouTubie to nie są wszystkie zarobki, o reszcie nie mogę wam powiedzieć, bo wszystkie moje kontrakty reklamowe i tak dalej... Obowiązuje mnie tajemnica. W ciągu ostatnich 28 dni z wyświetleń na YouTubie zarobiłem 80 392 złote i 86 groszy - wyznał Dubiel, pokazując na dowód wykres.

YouTuber zdradził również, na jakie wynagrodzenie mógł liczyć, biorąc udział w walkach na gali FAME MMA.

Dużo, kurde, nie mogę powiedzieć. Powiem, że pomiędzy 1,5 mln a 2,5 mln - zdradził.
 

Widzowie docenili szczerość Marcina Dubiela

W komentarzach pod filmem fani dziękowali Marcinowi za szczerość i docenili, że otwarcie opowiedział o zarobkach.

Szacun, że jako jeden z niewielu pokazałeś swoje zarobki z wyświetleń na YouTubie.
Wreszcie ktoś naprawdę pokazał, ile zarabia.
Dzięki za szczerość na temat zarobków - napisali fani.

W filmie Dubiel zaznaczył jednak, że zarobki youtuberów nie zawsze bywają tak zawrotne. Zdarza się, że w niektórych miesiącach zarabiają znaczniej mniej z wyświetleń.

Więcej o: