Wersow i Natsu świętowały 23. urodziny Murcix. Na przebieranej imprezie wspólnie bawili się członkowie Ekipy i Teamu X

Członkowie Teamu X i Ekipy spotkali się, żeby świętować 23. urodziny Marty Błoch. Nie była to jednak zwykła impreza. Youtuberzy zaprezentowali się w niecodziennych strojach. Sami zobaczcie, w jakie roli postanowili się wcielić.

Więcej artykułów na temat Ekipy i Teamu X przeczytasz na Gazeta.pl

Huczne urodziny wśród influencerów stały się czymś niezwykle modnym. Przyjęcia organizowane są z rozmachem, nie brakuje wielu atrakcji, często też jest ustalany motyw przewodni całego wydarzenia. Tak też było w przypadku 23 urodzin Murcix, czyli jednej z członkiń Ekipy Friza. Youtuberka postanowiła zorganizować imprezę kostiumową.  Zaproszeni goście nie zawiedli i przygotowali ciekawe przebrania.

Książę George Książę George kończy osiem lat. Zobacz, jak zmieniało się brytyjskie royal baby

Zobacz wideo Murcix Koło Plotka EXTRA

Kotka Murcix

Gwiazdą wieczoru była oczywiście solenizantka. Marta Błoch znana jest z tego, że jest wielką miłośniczką kotów, dlatego jej kostium nie był żadnym zaskoczeniem. Youtuberka wystąpiła w roli nieco mrocznej kotki z zakręconymi rogami i nietypowym makijażem.

MurcixMurcix Screen: Instagram/@wersow

MurcixMurcix Screen: Instagram/@murcix

Motylek Wersow i…Friz

Na imprezie Murcix nie mogło zabraknąć jednej z najpopularniejszych par na polskim YouTubie. Wersow zaprezentowała się w przebraniu motyla. W przypadku Friza ciężko stwierdzić jaki kostium wybrał. Sam Karol przyznał, że nie do końca wie, za jaką postać się przebrał.

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

WersowWersow Screen: Instagram/@wersow

Policjanci i złodziej, czyli Poczciwy Krzychu, Marcysia i Tromba

Poczciwy Krzychu i Marcysia wcielili się w rolę policjantów. Tromba natomiast zdecydował się przynależeć do przeciwnego obozu i wybrał postać skutego w kajdany złoczyńcy o numerze 6969.

Marcysia, TrombaMarcysia, Tromba Screen: Instagram/@patec_wariatec

Poczciwy KrzychuPoczciwy Krzychu Screen: Instagram/@poczciwykrzychu

Królewna Śnieżka i krasnoludki

Mini Majk, Paulina i Patec wybrali postacie ze znanej bajki. Trzeba przyznać, że mieli bardzo ciekawy pomysł na przebranie i wszyscy świetnie się prezentowali. Paulina Kozłowska wystąpiła w roli Królewny Śnieżki, a Mini Majk był jej towarzyszem - jednym z siedmiu krasnoludków. 

PatecPatec Screen: Instagram/@patec_wariatec

Mini MajkMini Majk Screen: Instagram/@patec_wariatec

Aniołek Natsu  

Na przyjęcie urodzinowe Marty, Natsu postanowiła przebrać się za aniołka. Oczywiście, żeby nie było za nudno, zdecydowała się na dość odważną wersję tego kostiumu. Influencerka wybrała krótką spódnicę, koronkowy top oraz pończochy. Do tego dołożyła odpowiednie "anielskie" akcesoria i była gotowa na imprezę.

NatsuNatsu Screen: Instagram/@monika.kociolek

NatsuNatsu Screen: Instagram/@natalia.kaczmarczyk

NatsuNatsu Screen: Instagram/@natalia.kaczmarczyk

Piratka Julia Żugaj i raper Leksiu

Oprócz Natsu na imprezie nie mogło zabraknąć też pozostałych członków Teamu X. O tym, że jest to impreza, na której obowiązuje przebranie, Julia Żugaj dowiedziała się w ostatniej chwili. Influencerka na szybko musiała przygotować kostium i w efekcie na przyjęciu zjawiła się w roli piratki. Z kolei jej kolega z Teamu X przebrał się za rapera.

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: Instagram/@julia.zugaj

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: Instagram/@julia.zugaj

Więcej o: