Wersow niezbyt chciała relacjonować wakacyjny wyjazd. Wyręczył ją narzeczony i przypadkiem pokazał doczepy influencerki

Friz i Wersow polecieli na wakacje do Egiptu. Na Instagramie youtubera pojawiła się relacja z wizyty w sklepie z pamiątkami i romantyczne zdjęcie. Zobaczcie, jak spędza czas najsłynniejsza para influencerów.

Więcej artykułów na temat Friza i Ekipy znajdziesz na Gazeta.pl

Wersow postanowiła zabrać rodzinę na wakacje. Youtuberka wyznała, że nie będzie nagrywać relacji z tego wyjazdu, ponieważ zamierza spędzić ten czas w gronie najbliższych. O ile na Instagramie Weroniki nie zobaczymy zbyt wielu wakacyjnych ujęć, to Friz w mediach społecznościowych chętnie zdradza szczegóły wyprawy.

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Wersow i Friz są na wakacjach w Egipcie

W najnowszym filmie Weronika Sowa zdradziła, że październik jest dla niej miesiącem wakacyjnym. Niedawno wróciła z Turcji, gdzie spędzała czas z przyjaciółmi, a teraz z rodzicami i narzeczonym odpoczywają w Egipcie. Youtuberka planowała tę wyprawę od dłuższego czasu. Zależało jej na tym, aby zrelaksować się i w pełni korzystać z rodzinnego wyjazdu. 

To będą takie wielkie rodzinne wakacje. Długo na nie czekałam, ponieważ nie byliśmy nigdzie z rodzicami przez trzy lata [...]. Chyba nie będę brała kamery, żeby to były takie wakacje rodzinne. Bardzo chciałabym z nimi spędzić ten czas - wyznała Wersow. 

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Friz relacjonuje chwile spędzone z narzeczoną na wakacjach

Niestety nie jest jej dane na chwilę zniknąć ze świata mediów społecznościowych, ponieważ Friz nie zapomina o fanach i chętnie dzieli się szczegółami z wyjazdu. Na InstaStories opublikował zdjęcia z plaży, opowiedział o planach związanych z nurkowaniem oraz udostępnił relację ze sklepu z pamiątkami.

Friz i WersowFriz i Wersow Screen: Instagram/@frizoluszek

Friz i WersowFriz i Wersow Screen: Instagram/@frizoluszek

Friz i WersowFriz i Wersow Screen: Instagram/@frizoluszek

Na nagraniu Wersow i Friz żartują z podrabianych kosmetyczek łudząco przypominających tę marki Louis Vuitton, a na następnym ujęciu możemy zobaczyć reklamówkę z zakupami. Nie wiadomo, na jakie pamiątki ostatecznie się zdecydowali.

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

Odpoczynek w hotelowym łóżku i... zbliżenie na doczepy Wersow

Po wyczerpującym dniu spędzonym na opalaniu i zwiedzaniu sklepów przyszła pora na odpoczynek. Friz podzielił się z obserwatorami romantycznym zdjęciem, które nie zostało dobrze wykadrowane. Na fotografii widać fragmenty doczepionych włosów Weroniki. Influencerka zawsze stara się pokazywać w jak najlepszym wydaniu, idealnie ułożona fryzura oraz starannie wykonany makijaż, to cechy charakterystyczne youtuberki. Niestety tym razem narzeczony udostępnił zdjęcie, które pokazuje ciut więcej, niż powinno. Oczywiście nie jest, to nic złego, w końcu na wakacjach nie zawsze trzeba wyglądać perfekcyjnie.

Friz, WersowFriz, Wersow Screen: Instagram/@frizoluszek

Więcej o: