"Królowe życia". Conan nagrał piosenkę "Dla Mamy". Internauci: Dagmara musi być dumna, coś pięknego

Conan, czyli syn Dagmary Kaźmierskiej zaprezentował się w nowej odsłonie. Piosenka, którą nagrał dla mamy, podbiła serca internautów.

Więcej artykułów na temat "Królowych życia'' przeczytasz na Gazeta.pl

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska wielokrotnie podkreślała, że syn jest dla niej najważniejszy i jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Mężczyzna postanowił zrobić mamie niespodziankę i specjalnie dla niej nagrał piosenkę. Widzowie są zachwyceni utworem. 

Zobacz wideo Czy syn Dagmary Kaźmierskiej toleruje jej nowego partnera? Gwiazda mówi o ślubie!

Conan z "Królowych Życia" nagrał piosenkę "Dla Mamy"

Fani programu mogli poznać Conana jako młodego chłopaka z Kłodzka, który od zawsze był oczkiem w głowie Dagmary. Obecnie 20-latek jest studentem medycyny we Wrocławiu. Pomimo licznych obowiązków często towarzyszy mamie podczas nagrywania programu.  

Widzowie nie raz mogli się przekonać, że więź łącząca Dagmarę i Conana jest bardzo silna. Mężczyzna zdecydowanie odwzajemnia miłość do mamy. Jakiś czas temu postanowił w nietypowy sposób udowodnić, że jest ona najważniejsza. Syn Kazimierskiej zaprosił ją na występ, podczas którego wykonał utwór napisany specjalnie dla niej. Fani "Królowych życia" mieli okazje usłyszeć już nagranie w jednym z odcinków programu, teraz piosenka doczekała się teledysku.

 

Słowa Conana skierowane są do ukochanej mamy zachwycił słuchaczy

Teledysk do piosenki "Dla Mamy" miał premierę 10 października. Od tego czasu klip został wyświetlony ponad 300 tysięcy razy. W komentarzach pod nagraniem, internauci nie kryli zachwytu. Conan został doceniony za wrażliwość i szczerość przekazu uczuć do mamy.

Super, aż zapiera dech w piersi, twoja mama jest szczęściarą mieć takiego syna. Życzę wam jak najwięcej szczęścia i zdrowia.
Każda matka marzy o takim dziecku! Świetna robota.
Pięknie oddany szacunek i miłość do mamy. Dagmara musi być dumna, coś pięknego - napisali widzowie.

Dagmara z pewnością jest bardzo dumna z syna. Gwiazda "Królowych życia" często publikuje na Instagramie posty, które wyrażają miłość do Conana.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.