Ewa Farna na nowych zdjęciach żartuje: Wepchnęli mnie w rozmiar 36. Pokazała zdjęcie

Ewa Farna od dłuższego czasu działa zgodnie z zasadami ruchu body positive. Wokalistka zaakceptowała siebie w 100 procentach, co pokazała na nowym zdjęciu.

Ciekawe materiały na temat ruchu body positive znajdziesz na Gazeta.pl.

Ewa Farna jest obecna w polskim show-biznesie od wielu lat, a w tym czasie kilka razy zmieniała swój wizerunek na oczach milionów osób. Odkąd dwa lata temu została mamą, zupełnie przestała przejmować się komentarzami na temat wyglądu i z dumą prezentuje kobiece kształty. Farna słynie też z dystansu do siebie i poczucia humoru, o czym przypomniała ostatnio w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Ewa Farna na nowych zdjęciach emanuje kobiecością

Ewa Farna przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Ostatnio opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej. Na planie wokalistka miała na sobie dopasowany beżowy komplet, który podkreślił jej sylwetkę. Zdjęcia emanują kobiecością i pewnością siebie.

Zobacz też: Ewa Farna zaskakuje na koncercie w Sopocie. Nagle zza kulis wyszły trzy kobiety z hasłami na koszulkach. To był ważny przekaz

Pozdrowienia z najnowszej sesji. Z cyklu: "wepchnęli mnie w rozmiar 36". Płyta się zbliża, przed nami nagrania do następnych dwóch teledysków - napisała.

Justyna Steczkowska"Dziewczyna szamana", córka księdza i diwa. Steczkowska świętuje 25-lecie kariery

Zdjęcie wokalistki przypadło do gustu jej fanom, którzy obsypali ją komplementami.

Jesteś przepiękną dziewczyną. Wyglądasz zjawiskowo.
Nieważne jaki rozmiar. Wyglądasz pięknie.
Piękno nie ma rozmiaru - czytamy w komentarzach.
 

Daniel CraigDaniel Craig od lat imprezuje w klubach gejowskich. Kiedyś został "przyłapany"

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Ewa Farna wydała singiel "Ciało", którym wywołała głośną dyskusję na temat samoakceptacji. W wielu wywiadach przyznawała, że sama niejednokrotnie musiała zmierzyć się z krytyką dotyczącą sylwetki. W sieci czytała komentarze, że przybrała na wadze i powinna schudnąć. Jej spojrzenie na tę kwestie w dużej mierze zmieniło się, gdy dwa lata temu urodziła dziecko.

Więcej o: