Friz zmienił tytuły filmików na YouTubie. Gimper odniósł się do sytuacji

Karol Wiśniewski poinformował na Twitterze, że zamierza wprowadzić zmiany na kanale GENZIE. Friz podjął decyzję o zamieszczeniu nowych tytułów publikowanych tam filmików.

Pod koniec września 2021 Friz wystartował z nowym projektem. Karol stworzył na YouTubie format przypominający reality show, mający na celu wyłonić osoby, które najlepiej sprawdzą się jako influencerzy. Nazywa się on "Twoje pięć minut", a założyciel Ekipy zadbał o to, aby wszystko w nim wyglądało tak samo, jak w wyprodukowanych przez największe stacje programach - włącznie z tym, że filmiki, które trafiały na YouTube, tytułowane były numerami kolejnych odcinków.

Lubisz być na bieżąco z życiem influencerów? Zaglądaj na stronę główną Gazeta.pl.

Zobacz wideo Friz nie ma czasu na sen

Friz zmienił tytuły filmików na YouTubie. Gimper komentuje

YouTube jednak rządzi się innymi prawami niż telewizja i metoda nazywania filmików jako "T5M odc. 1, 2, 3" itd. niestety się nie sprawdziła. Po opublikowaniu kilku odcinków programu "Twoje pięć minut" Friz postanowił zmienić strategię, o czym poinformował na Twitterze:

Po rozmowie z jednym z gości specjalnych doszedłem do wniosku, że muszę zmienić tytuły wszystkich odcinków "T5M" - czytamy w tweecie.

Wpis youtubera skomentował Gimper, który pochwalił zmianę:

Dobra decyzja - odpowiedział youtuber.

I rzeczywiście - na kanale GENZIE, na który trafiają odcinki "Twojego pięciu minut", każdy z filmików poza numerem ma teraz także dedykowany, bardzo konkretny tytuł, pokrótce opisujący, co się wydarzyło. 

 

Friz nie zdradził jednak, z jakiego dokładnie powodu postanowił nadać odcinkom nowe tytuły. Niewykluczone, że przed zmianą nie miały one odpowiednich zasięgów, a co za tym idzie - takiej liczby wyświetleń, jakiej oczekiwał youtuber. GENZIE radzi sobie jednak nieźle - kanał został utworzony 8 września, a po miesiącu liczy już prawie 400 tys. subskrybentów. Udział w projekcie GENZIE i wieloletni kontrakt to także wygrana dla zwycięzcy "Twojego pięciu minut". Póki co Friz nie wyjawił jeszcze, na czym dokładnie będzie on polegał. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.