Najwięksi przystojniacy wśród influencerów. Wyboru dokonała Julia Kostera. Wyzwanie wcale nie było takie proste

Julia Kostera wybrała najprzystojniejszego influencera w Polsce. Wiemy, jaki jest jej typ. Na pierwszym miejscu stawia charakter. A atrakcyjność? Wzrasta wraz z sympatią.

Kacper Błoński postawił swoją ukochaną przed nie lada wyzwaniem. Julia Kostera musiała się wcielić w rolę streamerów z Twitcha i wybrać najprzystojniejszego polskiego influencera. Z początku wydawałoby się, że wybór może być ciężki. Wszystko rozjaśniło się pod koniec gry. 

Zobacz wideo Najwięksi przystojniacy według influencerek [Lista Plotka]

Julia Kostera ocenia influencerów. Który z nich jest w jej typie?

Pierwsze zestawienie było zdecydowanie jednym z prostszych. Julia Kostera przyznała, że w życiu nie dogadałaby się z Marcinem Najmanem, natomiast Konopsky bardzo przypomina jej młodszą wersję Kacpra Błońskiego. Prowadzący jeden z najpopularniejszych kanałów commentary zdecydowanie jest w jej typie. Okazuje się, że Julia Kostera lubi, kiedy mężczyźni mają tatuaże. W ten sposób zapulsował u niej Smolasty. 

 

Kacper Błoński i Marcin DubielZirytowany Kacper Błoński przerwał konferencję FAME MMA

Członkowie Ekipy Friza zdecydowanie nie są w typie Julii Kostery

Dylemat pojawił się w zestawieniu Nowciax vs Diss. Influencerka przyznała, że żaden z nich nie jest w jej typie. Ostatecznie wybór padł na członka Ekipy. Niestety Mini Majk i Friz nie mieli takiego szczęścia jak jego kolega. Odpadli w zestawieniach z byłymi i aktualnymi członkami Teamu X - Marcinem Dubielem i Czarem. Julia Kostera chyba nie gustuje w chłopakach z Ekipy. Mimo masy tatuaży kolejnym do odstrzału był też Tromba. 

Julia Kostera stwierdziła, że wszyscy członkowie Xayoo Industries są bardzo szczupli. Tutaj strzeliła gafę, która zauważył Kacper Błoński. Od razu zapytał, czy jest tego taka pewna, patrząc na Popo i Japczana. Influencerka przyznała się do błędu. Już na samym początku odcinka youtuber wspomniał, że jego ukochana jest jedną z ulubienic środowiska twitchowego. 

Nie obyło się bez zabawnych komentarzy

Julia ŻugajJulia Żugaj przeprosiła za reklamowanie scamu. "Nie chciałam was oszukać"

W drugiej rundzie odpadł klon Kacpra Błońskiego - Konopsky. Julia Kostera stwierdziła, że zdecydowanie bardziej podoba się jej Adrian Polak. Wspólnie z chłopakiem zażartowała, że ich przyjaciel na pewno ucieszy się na tę nowinę. W dalszej części odpadł Czaro i tutaj ponownie posypały się humorystyczne komentarze. Kacper Błoński stwierdził, że członek Teamu X powinien zmierzyć się w oktagonie Fame MMA ze Smolastym. 

Julia Kostera stawia charakter na pierwszym miejscu 

Julia Kostera zdradziła, że jeśli kogoś lubi, ta osoba staje się dla niej atrakcyjniejsza wizualnie. Mimo ogromnej sympatii, w półfinale odpadł Czarek Czaruje. Ostatecznie zwycięzcą został Adrian Polak - zawodnik Fame MMA i przyjaciel Kacpra Błońskiego. Tym właśnie sposobem został drugim najprzystojniejszym influencerem w Polsce. W sercu Julii Kostery na pierwszym miejscu pozostaje Błoński. 

Więcej o: