Zirytowany Kacper Błoński przerwał konferencję FAME MMA. Youtuber chciał wiedzieć, czy będzie walczyć z Marcinem Dubielem

Kacper Błoński przerwał konferencję przed FAME MMA 11, która odbyła się w niedzielę 26 września. Znany internetowy twórca domagał się, aby organizatorzy zrealizowali złożoną obietnicę dotyczącą jego walki z Marcinem Dubielem.

Niedzielna konferencja do pewnego momentu przebiegała zgodnie z planem. Zawodnicy odpowiadali na wzajemnie zadawane pytania. Nikt się chyba nie spodziewał, że na scenie pojawi się nieoczekiwany gość. Okazało się, że Kacper Błoński otrzymał niepokojące doniesienia. Wbrew temu, co wcześniej zapowiadano może nie dojść do skutku jego pojedynek z Marcinem Dubielem.

Wojtek 'Oj Wojtek' PrzeździeckiOj Wojtek będzie mieć nowego przeciwnika. Zmiany w karcie walk na Fame MMA 11

Zobacz wideo Marcin Dubiel nie ma pojęcia jak pogodzi treningi do Fame MMA z daily

Kacper Błoński chciał się dowiedzieć czy będzie walczyć z Marcinem Dubielem

Walka między Błońskim, a Dubielem miała się odbyć podczas FAME MMA 12. Youtuberzy wielokrotnie wyrażali chęć pojedynku. Nie jest tajemnicą, że istnieje między nimi realny konflikt, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę.

Jak się jednak okazuje, wbrew wcześniejszym informacjom może nie dojść do zapowiadanej walki. Podczas niedzielnej konferencji zirytowany Kacper wszedł na scenę i skierował w stronę organizatorów i Dubiela pytanie, które ewidentnie wszystkich zaskoczyło.  

Chciałem zapytać, bo miałem walczyć z Marcinem Dubielem na FAME MMA 12. Ale zacząłem dostawać informacje, że ta walka może się nie odbyć. Dlatego teraz korzystając z okazji i waszej obecności chciałbym się zapytać, czy ta walka się odbędzie, czy mam się szykować na innego rywala - powiedział zdenerwowany Kacper Błoński.

Marcin Dubiel jest gotowy zmierzyć się z Błońskim

Po tych słowach organizatorzy próbowali wybrnąć z całej sytuacji i tłumaczyć, że jeszcze nic nie jest do końca ustalone i trwają rozmowy w tej sprawie. Do dyskusji włączył się również Marcin Dubiel, który zadeklarował, że jest gotowy na pojedynek z Błońskim.

Ja mogę się z tobą bić. Mogę ci to nawet przeliterować, jeżeli tego chcesz - powiedział Marcin Dubiel.

Ostateczna decyzja należy jednak do organizatorów, którzy zapewne już niebawem wyjawią czy słynni Youtuberzy będą mieli okazję zmierzyć się w oktagonie.

 
Więcej o: