Oj Wojtek będzie mieć nowego przeciwnika. Nagłe zmiany w karcie walk na Fame MMA 11. Jeden z zawodników ma kontuzję

Nastąpiły niespodziewane zmiany w karcie walk na Fame MMA 11. Sylwester Wardęga doznał kontuzji i nie da rady zmierzyć się z Wojtkiem "Oj Wojtkiem" Przeździeckim. Z kim teraz zawalczy youtuber?

Marcin Dubiel poinformował swoich fanów, że za niespełna dwa tygodnie zawalczy na gali Fame MMA 11. Jak przyznał, nie był teraz w stałym treningu i jego plan przygotowawczy do walki musiał ulec delikatnym zmianom. Okazuje się, że pojawi się w zastępstwie za jednego z zawodników. 

Zobacz wideo Marcin Dubiel nie ma pojęcia jak pogodzi treningi do Fame MMA z daily

Sylwester Wardęga nie zawalczy z Oj Wojtkiem

Jakiś czas temu Sylwester Wardęga doznał kontuzji. Zerwał cztery więzadła w nodze. Taki uszczerbek na zdrowiu wyklucza go z walki w MMA. Początkowo chciał się dogadać z Oj Wojtkiem i zmierzyć w  walce bokserskiej. Wojtek Przeździecki nie zgodził się na taki układ, więc federacja postanowiła dobrać mu nowego przeciwnika. Wybór padł na Marcina Dubiela, który zgodził się zawalczyć bez zastanowienia.

Lil Masti i Marta LinkiewiczGale freakfight. Zarobki największych polskich gwiazd internetu zwalają z nóg

Marcin Dubiel przyjął propozycję walki 12 dni przed galą

Marcin Dubiel zgodził się zawalczyć w zastępstwie za Sylwestra Wardęgę. Przyznał, że zostało mu niespełna dwa tygodnie na przygotowanie. W przypadku swoich poprzednich pojedynków, ostatnie 7 dni było okresem, kiedy miał lżejsze treningi, a on sam pozwalał sobie na lekki odpoczynek. Nie wie, jak pogodzi przygotowania do walki i daily, które ma nagrywać w ramach wyzwania z Lexy Chaplin

 

Oj Wojtek wyznał na swoich InstaStories, że wolałby zawalczyć z Wardęgą. Niestety kontuzja byłego rywala nie pozwala na zrealizowanie tego pojedynku. Marcin Dubiel jest znacznie trudniejszym przeciwnikiem. Ma za sobą już dwie walki w oktagonie, lepsze warunki fizyczne i psychiczne. Zawodnicy nie mają konfliktu, jednak nie przeszkadza im to. Jak przyznał Wojtek Przeździecki, z siostrą też miał dobre relacje, a w dzieciństwie często się bili. 

Mam dobre, ale z siostrą też mam dobre, a się całe dzieciństwo biliśmy to i Dubielowi wpierd*le - Oj Wojtek odpowiada na pytanie, jakie relacje ma z Marcinem Dubielem.

Norman Parke i Borys MańkowskiPowrót legendarnego konfliktu. Norman Parke zmierzy się z Borysem Mańkowskim

Sylwester Wardęga zawalczy ostatni raz 

Mimo kontuzji Sylwester Wardęga zdecydował się przyjąć nowego przeciwnika. Przyznał, że niebawem czeka go operacja i długa rehabilitacja, która na co najmniej półtora roku wykluczy go z treningów. Po konsultacji z lekarzem doszli do porozumienia, że mógłby zawalczyć w boksie. Jego walka będzie bonusem podczas gali Fame MMA 11.

Już w najbliższy czwartek poznamy jego przeciwnika. Wardędze zależało, aby w potencjalnie ostatnim starciu, zmierzył się z kimś, z kim ma prawdziwy konflikt. Fani zakładają, że rywalem Sylwestra Wardęgi może być Reżyser Życia lub ktoś z Ekipy Friza. Federacja zapowiada, że może dojść do mocnej wymiany zdań. 

 
Więcej o: