Filmowa córka Belli i Edwarda ze "Zmierzchu" - jak dziś wygląda? Mackenzie Foy skradła serca fanów sagi

Pamiętacie córkę Edwarda i Belli z filmowej odsłony "Zmierzchu"? Aktorka wcielająca się w postać Renesmee Cullen wygląda dziś zupełnie inaczej niż w sadze filmów o wampirach. Jak zmieniała się przez lata?

Mackenzie Foy w dzieciństwie zasłynęła filmową rolą Renesmee Cullen - biologicznej córki Belli i Edwarda w sadze "Zmierzch". Niedługo aktorka kończy 21 lat. Od czasu premiery kultowego filmu o wampirach i wilkołakach, mogliśmy oglądać ją w kilku produkcjach.

Zobacz wideo Najgorsza historia miłosna świata z zupełnie innej perspektywy. Polska wersja już za moment

Od Renesmee Cullen po rolę u boku Kate Winslet

Mackenzie Foy urodziła się 10 listopada 2000 roku. Gdy miała zaledwie cztery lata, rodzice zdecydowali, że spróbuje sił w dziecięcym modelingu. Mackenzie dość szybko dostała angaż do reklam prasowych i rozpoczęła pracę m.in. dla Polo Ralph Lauren, Guess, Mattel i Gap.,

Mackenzie w wieku trzech latMackenzie w wieku trzech lat https://www.instagram.com/mackenziefoy/

Karierę filmową zaczęła równie wcześnie. Miała dziewięć lat, gdy zaczęła występować gościnie w programach telewizyjnych, w tym "Flash Forward" i "Hawaii Five-0". W 2010 roku została obsadzona w roli Renesmee Cullen w filmowej adaptacji "Zmierzchu" Stephenie Meyer.

Mackenzie Foy w 'Zmierzchu'Mackenzie Foy w 'Zmierzchu' https://www.instagram.com/p/fJOiBhQhr3/

Gwiazdy 'Zmierzchu' dzisiaj - Mackenzie Foy - Renesmee CullenGwiazdy 'Zmierzchu' dzisiaj - Mackenzie Foy - Renesmee Cullen Fot. Mackenzie Foy - Instagram

Mackenzie została obsadzona także w kilku innych produkcjach. Zagrała m.in. córkę Matthew McConaughey w filmie Christophera Nolana "Interstellar". W 2016 roku dostała główną rolę w disneyowskim filmie "Dziadek do orzechów i cztery królestwa". Wystąpiła u boku Kate Winslet w filmie "Black Beauty", adaptacji powieści Anny Sewell "Czarny Książę".

InterstellarInterstellar MELINDA SUE GORDON

Jak dziś wygląda córka Belli i Edwarda ze "Zmierzchu"?

W tym roku Mackenzie Foy skończy 21 lat - trzeba przyznać, że od czasu swojego filmowego debiutu wyrosła. Wciąż jednak ma długie, gęste włosy i duże oczy. Jeszcze przed wzięciem udziału w disneyowskiej produkcji "Black Beauty", aktorka uwielbiała konie i często się z nimi fotografowała.

Mackenzie Foy - jak dziś wygląda filmowa córka Belli i Edwarda ze 'Zmierzchu'?Mackenzie Foy - jak dziś wygląda filmowa córka Belli i Edwarda ze 'Zmierzchu'? https://www.instagram.com/mackenziefoy/

W 2020 roku Mackenzie przyznała, że udział w filmach "Zmierzch" był dla niej ogromną szansą. 

Miałam dziewięć lat, kiedy to wszystko zaczęło się, więc patrząc wstecz, to jest naprawdę po prostu… niesamowite. Widzę, że miałam naprawdę, naprawdę szczęście, że mogłem być częścią czegoś takiego i jak wyjątkowe było to doświadczenie - powiedziała magazynowi HollywoodLife.

Filmowa córka Belli i Edwarda ze 'Zmierzchu' niebawem kończy 21 lat. Jak dziś wygląda? Mackenzie Foy skradła serca fanów sagiFilmowa córka Belli i Edwarda ze 'Zmierzchu' niebawem kończy 21 lat. Jak dziś wygląda? Mackenzie Foy skradła serca fanów sagi https://www.instagram.com/mackenziefoy/

Więcej zdjęć Mackenzie Foy znajdziecie w galerii.

Więcej o: