Mata zaprosił swojego fana na scenę podczas SBM FFestival 2021. Wspólnie zaśpiewali "Kiss Cam". Reakcja widowni? Bezcenna

Mata zaprosił swojego fana na scenę podczas SMB FFestivalu. Wspólnie zaśpiewali "Kiss Cam". Chłopiec przyjechał na wydarzenie z mamą i spełnił jedno z marzeń. Młody fan podbił serce publiczności. Jak mu poszło?

Mata po raz kolejny zaprosił swojego fana na scenę. W ubiegły weekend odbył się SMB FFestival. Na wydarzeniu zgromadziła się masa ludzi, a niektórzy spełnili swoje największe marzenia.

Zobacz wideo Doda w „Voice of Poland"? „Chciałabym, żeby obok mnie siedział ktoś, kogo nie lubię"

Mata zaskoczył swojego fana. Zaprosił go na scenę

Fan Maty przygotował baner, przez który zapytał idola, czy mogą wspólnie wystąpić. Raper szybko to zauważył i zapytał, co chciałby zaśpiewać. 

Mordo, ale jaką piosenkę - zapytał Mata ze sceny Nikodema.

Wybór padł na "Kiss Cam", co pomogła wykrzyczeć widownia. Nikodem został zaproszony na scenę przez Michała Matczaka i wspólnie dali niesamowite show. Wykonanie podbiło serce publiczności zgromadzonej na festiwalu.

"Mamo, dziękuję, że mnie tu zabrałaś"

Młody Nikodem pojechał na festiwal ze swoją mamą. Wspólny wypad pozwolił mu spełnić ogromne marzenie.

Mamo, dziękuję, że mnie tu zabrałaś - podziękował ze sceny za taką możliwość.

Filmiki z wydarzenia podbijają TikToka, a fani jednogłośnie stwierdzają, że Nikodem świetnie sobie poradził. Twierdzą, że chłopak ma szansę podbić scenę i są zakochani w jego ruchach scenicznych. 

Fani Maty chętnie komentują występ Nikodema i artysty, nie szczędząc chłopakom miłych słów.

Młody życie wygrał.
Jak sobie kicają słodko.
Co jak co, ale Nikodem wygląda jakby się urodził na scenie, w sensie ruchy takie ma.
Jesteś genialny, życzę ci featu z Matą.
Prawie jak z koncertu Travisa z fanem.

Fan Maty opowiedział, jakie emocje towarzyszą mu po występie 

Nikodem odważył się wypowiedzieć na temat koncertu na TikToku. Powiedział, że towarzyszy mu wiele emocji i płakał ze szczęścia. Uczucie, kiedy idol bierze cię za rękę i wciąga na scenę jest jego zdaniem nie do opisania. Podziękował Macie i twierdzi, że bardzo fajnie się zachował. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.