Agnieszka Kaczorowska pokazała rodzinne zdjęcie. "Na ten czas w komplecie". W tle pokój dla najmłodszej córki

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się rodzinnym zdjęciem z mężem i dwiema córkami. Można na nim podejrzeć, jak razem z Maciejem Pelą urządziła pokój dla małej Gabrieli.

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela w tym roku powitali na świeci swoje drugie dziecko. Aktorka pod koniec lipca urodziła córkę Gabrielę, o czym poinformowała na instagramowym profilu. Tam też publikuje ujęcia z życia swojej rodziny. Na jednym z ostatnich zaprezentowała pokój urządzony dla najmłodszej pociechy.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska została dawczynią mleka

Pokój drugiej córki Agnieszki Kaczorowskiej i Maciej Peli

Na zdjęciu zrobionym przez profesjonalną fotografkę Agnieszka Kaczorowska pozuje ze swoim mężem oraz Emilią i Gabrielą. Aktorka i jej ukochany z czułością i uśmiechem na twarzy wpatrują się w swoje córki. Starsza z dziewczynek ma nawet na sobie sukienkę w kwiaty - tak jak i jej matka.

Fotografia została zrobiona w pokoju Gabrieli. Pojawił się w nim przyrodniczy motyw. Na widocznej za całą rodziną ścianie widać namalowane drzewo oraz dzikie zwierzęta - ptaki, słonia oraz małpę. Dobrze wplata się w to stojąca na jasnobrązowej podłodze duża roślina doniczkowa. Obowiązkowo pojawił się też dywan, na którym wygodnie mogła usiąść Agnieszka Kaczorowska oraz jej bliscy. Całość sprawia bardzo przytulne wrażenie.

#PelakoweLove. Rodzina w komplecie. No dobra, po narodzinach Emilki też tak pisałam… Tak że… Na ten czas #wkomplecie - pojawiło się w opisie posta.
 

Internauci zachwycali się uchwyconym momentem Agnieszki Kaczorowskiej i jej bliskich.

Piękna rodzinka. Miło się patrzy na to, jacy jesteście szczęśliwi.
Widać, że się bardzo kochacie - pojawiło się w zamieszczonych komentarzach.

Do gustu obserwatorów gwiazdy przypadło również to, jak urządziła pomieszczenie.

Pokoik piękny, w klimatach mojego syna, który kocha dzikie zwierzęta - napisała pod postem z jedna z osób.

W ubiegłym roku Agnieszka Kaczorowska pokazywała również pokój dla swojej starszej córki. Oba pomieszczenia łączą pewne wspólne elementy. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku mowa o ciepłych kolorach i drewnianych elementach oraz motywie przyrodniczym. U Gabrieli jednak była to sawanna, u jej starszej siostry natomiast na ścianach pojawiły się naklejki z brzozami i leśnymi zwierzętami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.