W sobotę, 14 sierpnia odbył się długo wyczekiwany powrót najbardziej rozpoznawalnego streamera w Polsce. Xayoo poprowadził pierwszą transmisję na żywo po półrocznej przerwie. Udało mu się pobić pięcioletni rekord Twitcha, który do tej pory należał do Izaka. W szczytowym momencie Marcina "Xayoo" Majkuta oglądało nawet 185 779 osób!
Dziękuję wszystkim za streama, dziękuję, że się tak licznie pojawiliście, chyba się nikt tego nie spodziewał. Ja się czuję trochę jak w jakiejś wirtualnej rzeczywistości, ale chyba to była prawda. Mam nadzieję, że to, co będę robił w przyszłości, po prostu was nie zawiedzie i że będę w stanie wam odpłacić za to, że darzycie mnie taką sympatią i zaufaniem - powiedział Xayoo o swoim powrocie.
Xayoo poinformował o swoich najbliższych planach związanych z działalnością w internecie. Wraz z całym Xayoo Industries ma zamiar podbić nie tylko Twitcha, ale i rynek muzyczny oraz YouTube. Zapowiedział także, że chce stworzyć swoją markę z ubraniami. W czasie swojej przerwy dogadywał kolejne współprace i rozmyślał jak rozwinąć Xayoo Industries.
Podczas transmisji Marcin Majkut zdradził, że był nieco zestresowany. Powrót śnił mu się od jakiegoś czasu i obawiał się jak będzie wyglądać. Wyznał, że widząc, że czeka na niego ponad 100 tysięcy osób, jednocześnie było mu miło, ale też czuł presje. Pierwotnie planował swojego pierwszego streama na lipiec. Chciał pokazać, kto jest królem polskiego Twitcha. Jednak jego konkurent xntentacion sam się wypalił.
Xayoo tworzy Twitchową ekipę. Dwoje członków jego teamu w najbliższym czasie zawalczy w oktagonie. Już pod koniec miesiąca na gali High Leauge Japczan zmierzy się z Bonusem BGC. Ostatnio poznaliśmy także przeciwnika Popo. Zmierzy się on na Fame MMA z Mixerem - byłym członkiem Ekipy. Xayoo wspiera swoich kolegów, a podczas streamów widzowie mogli posłuchać przemówień motywacyjnych.
Podczas wczorajszej konferencji Fame MMA dowiedzieliśmy się także, że tym razem całe Xayoo Industries zasiądzie w loży szyderców. Organizatorzy gali dają streamerowi wolną rękę. Będzie utworzony pokój, w którym wspólnie skomentują walki.
Dorota Gawryluk reaguje na krytykę po debacie u Nawrockiego. Jest też stanowisko Polsatu
Tak wygląda mazurska willa Kwaśniewskich. Tuż obok kryje się coś jeszcze
Zaskakujące słowa Englert przed startem "Tańca z gwiazdami". "Myślę, że ludzie mnie nie lubią"
Nowe zdjęcie Johna Goodmana trafiło do sieci. Aktor schudł 90 kg
Nie wanna i nie płytki. W łazience Szelągowskiej wszyscy patrzą na ten jeden detal
Tak nazywała się Marta Nawrocka przed ślubem. Długo o tym nie mówiono
Polska aktorka zdobywa złote medale i bije rekordy. "Może jestem jedyna na cały świat?"
Co jada się u Nawrockiego? Szczegóły zamówienia za pół miliona złotych
Hyży odpaliła się po tych komentarzach. "Skończyła mi się cierpliwość"