Krzysztof Ibisz chwali się ślubem. "Do trzech razy sztuka". Na te słowa zareagował Michał Wiśniewski. Ma do siebie dystans

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Jedna z internautek zasugerowała, że ma nadzieję, że to ostatni ślub prezentera. Michał Wiśniewski ma inne zdanie?

Krzysztof Ibisz długo nie potwierdzał, że jest zaręczony z młodszą od siebie o 27 lat Joanną Kudzbalską. W jednym z wywiadów przyznał, że ich bliscy wiedzieli o ich związku, ale woleli, by jak najdłużej utrzymać swoją relację z dala od mediów. Teraz się z tym nie kryją. Prezenter pochwalił się ostatnio, że on i Joanna pobrali się. Pojawiła się masa gratulacji, w tym komentarze Michała Wiśniewskiego. Widać, że ma dystans do siebie!

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Krzysztof Ibisz chwali się zdjęciem ślubnym. Zareagował Michał Wiśniewski

Joanna Kudzbalska, uczestniczka "Top Model" i lekarka pracującą w jednym ze szpitali powiatowych, jest trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. W latach 1998–2004 był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. 

Pod wspólnym zdjęciem Ibisza i jego obecnej żony pojawiło się sporo gratulacji, a jedna z internautek zasugerowała, że to może ostatnia żona prezentera.

Do trzech razy sztuka. Powodzenia - napisała.

Na te słowa zareagował Michał Wiśniewski, który już wcześniej komentował wpis dziennikarza i składał mu i jego partnerce życzenia ślubne. Tym razem zdecydował się na wymowny wpis.

Hmmm - napisał.

Krzysztof Ibisz chwali się zdjęciem ślubnym. Zareagował Michał WiśniewskiKrzysztof Ibisz chwali się zdjęciem ślubnym. Zareagował Michał Wiśniewski Instagram/make_life_harder

iMichał Wiśniewski – żony i dzieci

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną  była Anna Świątczak. Z nią Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą małżonką wokalisty była Dominika Tajner. Para nie doczekała się dziecka, ale razem wychowywali syna Tajner z poprzedniego związku. Pod koniec stycznia został ojcem Falco, którego doczekał się z piątą małżonką, Polą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.