"Hotel Paradise". Marietta zareagowała na narodziny dziecka Chrisa. Jak słodko!

Chris z "Hotelu Paradise" w grudniu rozstał się z Mariettą, która niezbyt dobrze wypowiadała się na temat ich relacji. Twierdziła, że cieszy się, że to wszystko szybko się skończyło. Okazuje się jednak, że nie ma do byłego chłopaka żalu, a wręcz cieszy się, że chłopak ułożył sobie życie z Moniką.

Chris z "Hotelu Paradise" kilka dni po narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformował, że na świat przyszła mała Blanka, a partnerka - uczestnika programu już wróciła do domu ze szpitala. Wielu  znajomych gratulowało Chrisowi, w tym m.in. jego była partnerka, Marietta. 

Zobacz wideo Natalia z "Hotelu Paradise" oceniła nową dziewczynę Krystiana. Polubiły się

Chris z 'Hotelu Paradise' i Monika Czajkowska"Hotel Paradise". Poród Moniki, dziewczyny Chrisa, tuż-tuż. "Termin na dziś"

Marietta z "Hotelu Paradise" gratuluje Chrisowi

Chris z "Hotelu Paradise" niedawno poinformował, że został ojcem. Na świat przyszła jego córka, Blanka. Fani śledzący go na Instagramie mogli się tego spodziewać, bo od kilku dni nie wrzucał nic na swoje konto, a wspominał wcześniej, że jego ukochana Monika Czajkowska ma termin porodu przewidywany na 26 lipca. Ostatecznie córka pary urodziła się cztery dni później, a szczęśliwi rodzice niedługo potem podzielili się ujęciem z dziewczynką. 

Cześć. Jestem Blanka. Urodziłam się 30 lipca o 5:37! Nie dałam mamie pospać. Mówią, że jestem lwem, ale chyba nie jestem taka groźna? Dziękujemy wszystkim za wiadomości i za to, że byliście z nami przez ten cały czas! Pierwsze kilka dni chcieliśmy być tylko sami i skupić się na naszej małej rodzince - napisał Chris.
 

Pod postem Chrisa udzieliło się kilku znanych z programów telewizyjnych celebrytów, m.in. Maurycy, Krystian czy Krzysztof z "Hotelu Paradise". Dołączyła do tego także była dziewczyna, Marietta.

Gratulacje! Dużo zdrówka. Piękna rodzinka - napisała pod postem.

Chris Ducci, Monika Czajkowska"Hotel Paradise". Chris Ducci i jego ciężarna partnerka wyprowadzili się z Warszawy

Tylko pogratulować, że para ma tak dobre relacje.

Zobacz też: Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do... Chrisa z "Hotelu Paradise": Będę dzwonił. Chodzi o ojcostwo

Więcej o: