Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do... Chrisa z "Hotelu Paradise": Będę dzwonił. Chodzi o ojcostwo

Co łączy Chrisa z "Hotelu Paradise" oraz Wojtka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Wkrótce obaj zostaną ojcami i jak się okazuje, mogą liczyć na swoje wsparcie.

Trwa baby boom wśród uczestników popularnych programów emitowanych na antenie TVN7. Pierwszego dziecka spodziewają się Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a lada dzień na świecie pojawi się córka Chrisa Ducci, którego poznaliśmy w pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". Wygląda na to, że panowie - choć z różnych bajek - wspierają się nawzajem.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Wojtek ze "ŚOPW" do Chrisa z "Hotelu Paradise": Będę dzwonił. Chodzi o ojcostwo

Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną wykonane podczas sesji ciążowej. Uczestnik czwartej edycji show TVN7 nie ukrywa podekscytowania i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł przytulić pierwsze dziecko.

Dużo osób zawsze mi powtarzało, że trzeba stać się ojcem, żeby zrozumieć to wyjątkowe uczucie. I teraz w końcu to wiem. Choć przed nami jeszcze parę miesięcy, to już się nie mogę doczekać, aż ujrzę naszego bobasa, nasz cud. Czekam z niecierpliwością na ten moment, aż pierwszy raz go wezmę na ręce i będę mógł go zobaczyć. Ja już jestem dumny, a co, jak już będzie razem z nami na świecie? - napisał Wojtek.

Wśród setek komentarzy pod postem gratulacje złożył też Chris Ducci z pierwszej edycji programu "Hotel Paradise".

Stary! Gratulacje. Będziesz świetnym ojcem - napisał.

Wygląda na to, że panowie mają bardzo dobry kontakt, bo to właśnie u niego Wojtek będzie szukał ojcowskich rad.

Na pewno będę się starał, a jak czegoś nie będę ogarniał, to wiesz, że będę dzwonił - odpowiedział Wojtek.

Przypomnijmy, że Agnieszka i Wojtek debiutowali na antenie TVN7 w tym samym czasie, co Chris, czyli na początku 2020 roku. Kilka miesięcy później razem bawili się w Warszawie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA