"Hotel Paradise". Chris pływa z Moniką Czajkowską na łódce, a poród lada moment. "Termin na dziś"

Chris z "Hotelu Paradise" i Monika Czajkowska wkrótce zostaną rodzicami. Czytając najnowszy post uczestnika, wnioskujemy, że ten moment naprawdę zaraz nadejdzie. Mieli termin na poniedziałek!

Chris z "Hotelu Paradise" pół roku po rozstaniu z Mariettą ogłosił, że spodziewa się dziecka z modelką Moniką Czajkowską. Para chętnie na Instagramie przypominała o ostatnich chwilach, w których będą mogli zadbać wyłącznie o siebie. Wszystko się zmieni, gdy dołączy do nich wyczekiwany noworodek. A najwyraźniej ten moment nastąpi w ciągu kilku dni. 

Zobacz wideo Marietta z „Hotelu Paradise" opowiada o udziale w programie

Chris z 'Hotelu Paradise' zostanie ojcem!"Hotel Paradise". Marietta kibicuje Chrisowi na nowej drodze. "Będzie dobrym ojcem"

Chris z "Hotelu Paradise" oczekuje na dziecko

Chris z "Hotelu Paradise" we wrześniu ogłosił, że spotyka się z 23-letnią modelką Moniką Czajkowską. Zmienił też wtedy podejście do mediów społecznościowych i przestał informować obserwatorów o wszystkich szczegółach ze swojego życia. Nagle wrócił i zaskoczył internautów pisząc, że wkrótce zostanie tatą.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Chris zostanie ojcem! Zaledwie pół roku temu rozstał się z Mariettą

Okazuje się, że najwyraźniej już nadszedł TEN DZIEŃ. W poniedziałek, zgodnie z planowanym terminem, dziewczyna Chrisa powinna urodzić. Uczestnik znany z programu telewizyjnego poinformował o tym w mediach społecznościowych. W oczekiwaniu na poród para wybrała się jeszcze na łódkę. 

Piękny dzień z piękną kobietą. Termin na dziś! Czekamy - napisał Chris.
 

Marietta, Chris z dziewczynąMarietta z "Hotelu Paradise" chce zostać mamą. Nie bierze pod uwagę Chrisa

Chris wrzucił jednak we wtorek kolejne InstaStories, jednak nie był związany z porodem Moniki. Pozostaje więc czekać na dobre wieści, które w ciągu kilku dni dotrą do zaciekawionych fanów. My też z pewnością o nich poinformujemy. 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Chris Ducci i jego ciężarna partnerka wyprowadzili się z Warszawy. "Jesteśmy blisko lasów i natury"

Więcej o: