Sanah wykonała nieznaną dotąd piosenkę. Na koncercie zaśpiewałą "Kolońska i szlugi". Są nagrania, a czy będzie nowy hit?

Przeboje Sanah od pewnego czasu nie schodzą z list przebojów! Okazuje się, że artystka ma w zanadrzu jeszcze kilka hitów. Jeden z nich poznali uczestnicy letnich koncertów piosenkarki. W Gdańsku Sanah puściła fragment utworu "Kolońska i szlugi" z telefonu. Ale w Krakowie zagrała na pianinie i zaśpiewała, wprawiając tym samym fanów w osłupienie. Jak wypadło?

Sanah wystąpiła w krakowskim Hype Parku w ramach trasy koncertowej "#NoSory". Na wydarzeniu pojawiły się tłumy fanów wokalistki. Była to ostatnia szansa, by usłyszeć Sanah na żywo, zanim wyruszy w kolejną trasę koncertową, tym razem nazwaną "Kolońska i szlugi Tour".

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Sanah wykonała nową piosenkę na koncercie. "Kolońska i szlugi" zachwyciła fanów wokalistki

Ostatni koncert Zuzi Ireny Jurczak odbył się w Krakowie 28 lipca 2021. Nie obyło się na nim bez zaskoczenia! Sanah uwielbia sprawiać niespodzianki swoim fanom - tak też było tym razem. Wokalistka zaśpiewała i zagrała na pianinie swój nowy utwór, na którego oficjalną premierę jeszcze musimy troszkę poczekać. O jakiej piosence mowa? "Kolońska i szlugi"!

 

W Krakowie młoda gwiazda podgrzała atmosferę i wzmocniła oczekiwanie fanów, którzy już nie mogą się doczekać jej jesiennej trasy koncertowej. Można śmiało powiedzieć, że Sanah oczarowała fanów wykonaniem utworu na żywo. Mogliśmy usłyszeć więc nową, dość sentymentalną piosenkę, opowiadającą o letniej miłości, wspomnieniach i rozstaniu.

"Ta kolońska i szlugi, z tobą lipiec był długi". Zapowiada się kolejny hit od Sanah

Uczestnicy krakowskiego koncertu Sanah opublikowali w mediach społecznościowych nagrania z koncertu artystki, w tym fragmenty piosenki "Kolońska i szlugi".

 

Co wiemy już o nowym utworze Sanah? Dzięki jej występowi poznaliśmy refren:

Ta kolońska i szlugi, z tobą lipiec był długi. Dobrze wiesz, że tęskniłam, o tobie śniłam... W tle Del Rey Lana, pogaduchy do rana. Po nas nic nie zostanie, piosenek parę.

Naszym zdaniem szykuje się kolejny wielki hit młodej wokalistki. A jak wy sądzicie? 

Więcej o: