Sanah szykuje się do ślubu. Na jej palcu pojawił się pierścionek. "Ceremonia ma odbyć ię już za rok" [PLOTEK EXCLUSIVE]

W życiu Sanah szykują się spore zmiany. Artystka planuje ślub! Ostatnio na jej palcu można było zobaczyć pierścionek. To ten zaręczynowy?

O Sanah, a właściwie Zuzannie Irenie Jurczak, zrobiło się głośno zaledwie rok temu. Piosenkarka w błyskawicznym tempie zyskała sporą popularność, a każdy jej nowy utwór (a ma ich sporo) staje się hitem. Nic dziwnego, że wokalistka coraz częściej występuje na koncertach, a także w programach albo podczas dużych imprez. Ostatnio zaśpiewała podczas Polsat SuperHit Festiwal. Sanah była jedną z tych gwiazd, które nie były skore do rozmów z dziennikarzami. Być może dlatego, że bała się pytań o nadchodzący ślub? Jak donoszą nasi nformatorzy, 23-letnia piosenkarka wkrótce ma zmienić swój stan cywilny.

Sanah, Cleo, GrzeszczakNie chcieli Sanah w "The Voice", a i tak zrobiła karierę. Cleo też nie przeszła castingu. Kto się wybił, a nie wygrał talent show?

Sanah planuje ślub

Trzeba przyznać, że Sanah zdecydowanie skupia się na tworzeniu nowej muzyki, a nie na opowiadaniu o swoich prywatnych sprawach. Udało nam się jednak dowiedzieć, że wokalistka jest zaręczona! Nasze dwa nasze źródła zdradziły nam, że Sanah planuje ślub. Co ciekawe, podczas występu na koncercie w Sopocie można było zauważyć pierścionek na palcu wokalistki.

Zuza dostała pierścionek od partnera, o którym jednak nie chce rozmawiać. Ceni sobie prywatność i stara się jej strzec. Zdaje sobie jednak sprawę, że wszyscy wypytywaliby ją o pierścionek, dlatego też nie była chętna do rozmów - mówi nasz informator.

Wygląda na to, że Sanah czekają bardzo intensywne miesiące. Praca nad muzyką, a także przygotowania do ślubu. Ponoć ceremonia już za rok!

Jest bardzo rodzinną osobą i nie lubi marnować czasu. Ceremonia ma odbyć się już za rok - dodaje źródło.

Na razie jednak nie wiadomo, jak ma na imię i kim jest wybranek Sanah. Myślicie, że się nim pochwali?

 

Opole 2020. SanahOpole 2020. Sanah zaszalała z kreacją. Wyglądała jak księżniczka Disneya

Więcej o: