Nie chcieli Sanah w "The Voice", a i tak zrobiła karierę. Cleo też nie przeszła castingu. Kto się wybił, a nie wygrał talent show?

W telewizji jest wiele programów, których celem jest wyłonienie największych talentów i kreowanie ich na gwiazdy. Nie zawsze jednak wygrywają najlepsi. Zdarza się, że Ci najzdolniejsi odpadają nie tylko podczas castingów, ale nawet jeszcze w precastingach. Zobaczcie, czyje kariery dziś kwitną.
Sanah Sanah Kapif

Sanah próbowała kilka razy

Sanah jest obecnie jedną z lepiej zapowiadających się wokalistek polskiej sceny muzycznej. Serca słuchaczy podbiła utworem "Szampan", choć dziś cała Polska nuci wszystkie jej piosenki. Zanim jednak kariera Zuzanny Jurczak rozwinęła się na dobre, wokalistka przeżywała chwile zwątpienia. Wszystko za sprawą talent show. Jak przyznała w jednym z wywiadów, próbowała swoich sił zarówno w "Mam Talent" jak i w "The Voice of Poland" - za każdym razem słyszała "nie".

Byłam kilka razy w programie typu talent show. Niestety, nigdy nie przeszłam dalej. Byłam kilka razy w "The Voice". Dodatkowo byłam raz w polskim "Mam talent" i raz w brytyjskim - powiedziała w rozmowie z Interią.
Cleo x factor Cleo x factor Cleo

Cleo na spodobała się Wojewódzkiemu

Przebój "My Słowianie" w wykonaniu Donatana i Cleo z pewnością słyszał każdy. Mało kto jednak wie, że zanim Joanna Klepko została odkryta przez kontrowersyjnego producenta muzycznego, próbowała swoich sił w programie "X Factor", a jej wykonanie utworu Tiny Turner nie przypadło jurorom do gustu. 

W swojej nieprzeciętności, jesteś przeciętna. Szukamy kogoś. kto jest rakietą - podsumował wówczas Wojewódzki.
Dusisz się w tej piosence - dorzuciła Sablewska.
Sylwia Grzeszczak. Sylwia Grzeszczak. KAPIF

Sylwia Grzeszczak spróbowała swoich sił jako mała dziewczynka

Sylwia Grzeszczak wciąż uznawana jest za jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Gwiazda od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w życiu i konsekwentnie dążyła do celu. Swój medialny debiut zaliczyła, gdy miała zaledwie pięć lat. W programie "Od przedszkola do Opola" zaśpiewała utwór Krzysztofa Krawczyka, "Byle było tak". 

Z kolei jako szesnastolatka spróbowała swoich sił w drugiej edycji "Idola". Na castingu zaśpiewała "Małgośkę" z repertuaru Maryli Rodowicz. Jej udział w talent show skończył się jednak przed emisją odcinków na żywo.

Ralph Kamiński Ralph Kamiński KAPIF

Ralph Kamiński odpadł z "X Factora". Niedługo później zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

W 2012 roku Ralph Kamiński wziął udział w programie "X Factor". Uczestnik odpadł w drugiej rundzie eliminacji, o czym przypomniał niedawno u Kuby Wojewódzkiego.

Wyrzuciłeś mnie z programu osiem lat temu, ale i tak sobie tutaj przyszedłem. Ale bardzo CI za to dziękuję. Bardzo odetchnąłem z ulgą - powiedział wokalista.

Obecnie Kamiński uznawany jest za jedną z najciekawszych młodych osobowości polskiej sceny muzycznej. 

Eurowizja Eurowizja Eurowizja

Valentina Tronel wygrała Eurowizję Junior. Trzy lata wcześniej nikt nie był na "tak"

Valentina Tronel wygrała tegoroczną edycję Eurowizji Junior, gdzie wykonała utwór "J'imagine". Jak się okazuje, jeszcze kilka lat temu potencjał dziewczynki nie został doceniony. W programie "The Voice Kids France" po występie kilkulatki nie odwrócił się żaden z trenerów.  

Więcej o: