Taco Hemingway obchodzi urodziny. Iga Lis opublikowała jego zdjęcie. Jest też ich wspólna fotka

Iga Lis uczciła urodziny swojego chłopaka. Na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie Taco Hemingwaya.

Taco Hemingway od kilku lat jest związany z Igą Lis. Być może sukcesem na ich udany związek jest to, że nie mówią o nim publicznie? Bardzo rzadką dzielą się także wspólnymi fotografiami. Tym razem jednak Iga taką właśnie opublikowała. To z okazji urodzin ukochanego.

Zobacz wideo "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - dokument o polskim raperze [ZWIASTUN]

Taco Hemingway obchodzi urodziny. Iga Lis opublikowała jego zdjęcie

W 2018 roku w mediach pojawiła się informacja, że Taco Hemingway ma nową dziewczynę, a jest nią Iga Lis. Media i fani rapera i córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa natychmiast zaczęli się interesować tą dwójką. Internauci chyba są niepocieszeni tym, że Taco i Iga nie mówią publicznie o swoim związku, ani nie wrzucają niemal codziennie wspólnych fotek.

Choć niewiele wiadomo o ich relacji, to w sieci często krążą plotki, że para przechodzi kryzys. Tak było na początku czerwca. Wówczas Iga dodała swoje zdjęcie, które wykonał jej chłopak. Niedługo później raper skomentował inną z fotek Igi, pod którą złożył jej urodzinowe życzenia i napisał, że ją kocha. To rozwiało wszelkie wątpliwości o kryzysach. 

Teraz kolejny dowód na to, że między nimi wszystko w porządku. Iga Lis zamieściła na Instagramie zdjęcie Taco, na którym ten pozuje bez koszulki w wodzie, a w opisie dodała emotkę w kształcie serca. To nie wszystko. Na InstaStories dziewczyny rapera znalazła się ich wspólna fotka, na której się obejmują. Nie widać jednak ich twarzy - zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

 

Te zdjęcia nie bez powodu znalazły się na profilu Igi. Opublikowała je z okazji 31. urodzin swojego chłopaka, Filipa Szcześniaka, które przypadają na 29 lipca. Uroczo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.